Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'll call back later <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-discount-diflucan.pdf ">where to buy diflucan in canada</a> Manfred was referring to the suspension by Selig of 14 major leaguers and one minor leaguer over the last month for violating the game's collectively bargained drug agreement. Twelve players accepted 50-game suspensions for their involvement with Anthony Bosch and his Biogenesis anti-aging clinic, the source of the drugs the players procured, while Milwaukee Brewer slugger Ryan Braun accepted a 65-game suspension. Rodriguez was hit with 211 games for what MLB reportedly believes is massive use of steroids over at least a three-year period. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/aripiprazole-price-walmart-khakis.pptx ">abilify pill splitting underneath</a> "Once the market starts to think the unthinkable mighthappen, then the dollar could dive. The market is gettingworried a little," said Katsunori Kitakura, associate manager ofmarket making at Sumitomo Mitsui Trust Bank. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?prozac-tablet-in-india.pdf ">can prozac cause hair loss in dogs</a> While the police and Sports Ground Safety Authority have mellowed in their view of standing sections, they maintain the argument that standing makes people harder to keep control of. If it was in any way responsible for the 1989 Disaster, why should it be brought back? <a href=" http://www.rodyb.com/where-can-i-buy-tamoxifen.pdf ">buy nolvadex research</a> The victim in the accident reportedly died after charging her iPhone 5, and at the time it was assumed she was using an Apple-branded charger. It is, to date, the only known incident where someone was killed when charging their iPhone -- and it turns out that in this case that it wasn&#39;t an Apple charger at all. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/pharmacy-prescription-comparison.pdf#brakes ">cefpodoxim 1a pharma 200 mg nebenwirkungen</a> (Additional reporting by Lisa Lambert, David Brunnstrom, Paul Eckert, and Anna Yukhananov in Washington and David Gaffen in New York; Writing by Richard Cowan, Editing by Fred Barbash, Frances Kerry and Dean Yates)

2rand[0,1,1]

28.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://fireflyitservices.com/benicar-costco.pdf ">benicar hct discount card</a> NEW YORK, Oct 21 (Reuters) - U.S. stocks ended littlechanged on Monday as lackluster earnings reports from McDonald'sand others fed concerns that equities were overpriced after theS&P index's run to record highs last week. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/azithromycin-online-pharmacy-uk.pdf#photo ">buy azithromycin over the counter uk</a> Ford and Livio founder Jake Sigal say the combination of the companies should help drive a standard way for applications to connect. Mr. Sigal started the company in 2008 after leaving Delphi Corp., where he worked in consumer electronics. <a href=" http://www.corporeum.com.br/tamsulosina-clorhidrato-efectos-adversos.pptx#wage ">tamsulosina precio en mexico</a> Core mortgage production came in below estimates. Specifically,fee income in the division was $1.6 billion, down from $2.8 billionin Q2 2013 while origination fees dropped 49% to $1.25 billion.Applications declined 40% to $87 million, suggesting continuedpressure in mortgage banking for the next few quarters. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-nasal-uveal-melanoma.pdf ">fluticasone propionate nasal spray directions tk treat</a> Post-flight information was available for almost 11,000 passengers who experienced a medical emergency on board. Of these, at least one in four were brought to hospital by an ambulance, where just 8% needed to be admitted. Less than 1% died. <a href=" https://www.loket.nl/zoloft-versus-generic-sertraline.pdf#deserts ">zoloft weight loss percentage</a> A natural athlete with similar attributes to the West Indies great Courtney Walsh, Harmison could unsettle any batsman at any stage of his innings. He could also be difficult to keep wicket to because of the way he would make the ball wobble once it had had flown past the stumps.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).