Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

perfect design thanks <a href=" http://www.myh.org.uk/amnesteem-generic-accutane-rx-oklahoma.pdf#council ">how much does accutane treatment cost illinois</a> Not only the people of Pakistan but people of other countries had been expecting Malala to win the peace prize, but the coveted award went to the Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons (OPCW). This is the same organisation which is destroying chemical weapons in Syria. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/where-can-i-buy-tretinoin-in-the-uk.pdf ">buy tretinoin uk</a> "I had a couple of days to practice, to adjust to the courts, to prepare for the Open," she said. I don't want to make any excuse. It's not because I went back home that I lost today. It's not that, for sure."Makarova struck 28 winners to overwhelm the more tactically minded Radwanska. The world No.4, who moved up in the seedings following the withdrawal of Maria Sharapova, lost eight straight games to concede the first set and trail 0-2 in the second. <a href=" http://ishedlight.com/lipo-6-black-hers-side-effects.pdf#pursuit ">lipo 6 black ultra concentrate caffeine content</a> "He's clearly struggling with this issue," said DavidNeuville, a partner at law firm Cadwalader, Wickersham & TaftLLP in Hong Kong, specializing in capital markets. "Certainly,the U.S. exchanges are more flexible and appear to be doing justfine. Additional flexibility may come in handy for them tocontinue the development of the Hong Kong stock exchange." <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-100mg-high-para-que-sirve.html#popular ">zoloft mg strengths much</a> Hence, Fitch conducts sensitivity analysis by stressing both a transaction's initial base case CGD and prepayment assumptions by 1.5x and 2.0x and examining the rating implications on all classes of issued notes. The 1.5x and 2.0x increases of the base case CGD and prepayment assumptions represent moderate and severe stresses, respectively, and are intended to provide an indication of the rating sensitivity of notes to unexpected deterioration of a trust's performance. <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?himalaya-himcolin-gel-side-effects.pptx ">himcolin gel how to use in hindi</a> Prominent politicians and other public officials areexpected to testify. Kevyn Orr, the city's emergency manager whohas broad powers over Detroit's finances, is expected to testifyon Friday, his spokesman, Bill Nowling said by a Twittermessage.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.glencar.ie/methotrexate-dose-crohns-disease.pdf ">methotrexate 2 5 mg bula</a> The 41-member executive council of the OPCW is due to discuss and vote on the proposal at 22:00 (20:00GMT) Friday night. It needs a simple majority to be passed, but decisions at the body are normally agreed upon by consensus. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-800-for-back-pain-tpb.pdf#manipulate ">what is motrin best for has</a> BDS activists, for example, make no distinction between the occupied territories and the 1949 Armistice Line, known internationally as the “Green Line,” between Israel and the West Bank. Why do BDS activists intentionally blur Israeli society with the issue of the occupation of the West Bank? Do they want to delegitimize Israel as it exists today? Do they want a one-state solution, which means a largely Arab population would hold sway in a nominally Jewish state of Israel? This is one explanation for the apartheid argument. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-erythromycin-online.pdf ">purchase topical erythromycin</a> Golos, Russia's leading independent election monitor, said the voting appeared to have gone smoothly, but there were fears that election officials would artificially increase the turnout to allow them to add votes for Sobyanin. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/vaso-9-funciona.pdf#tribe ">vaso 9 litros</a> “Broadly speaking, I think conservative outlets could do a better job. That’s not to say they’re doing a horrible job. If you look at the last two to three years, there’s great reporting at places like The Daily Caller, The Washington Examiner, The Weekly Standard, even The Wall Street Journal editorial page—interesting reporting, solid reporters, great reporters like David Drucker and John McCormack.  <a href=" http://www.bellavistaar.gov/can-you-buy-clomid-at-walmart.pdf#dizzy ">where can i get clomid to buy</a> The men are accused of telling investors that their moneywas going into hedge funds and other investment vehicles whileactually much of it was going to the unprofitable 117-unitPanoramic View Resort & Residences in Montauk.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).