Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to send this to <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/nocpidem-tabletas.pdf ">nocpidem 10mg</a> "The study reinforces the hypothesis that a healthy diet has potential not only in the warding off of depression, but also in its prevention," said Anu Ruusunen, who presented the results in her doctoral thesis in the field of nutritional epidemiology. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-misoprostol-in-malaysia-nfc.pdf ">como conseguir cytotec en costa rica iquique</a> Prof Duerden said that the management had not recognised a higher incidence of C.Diff compared to other health boards as a significant issue, and had not brought it to the board’s attention until the outbreak. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/paxil-discount.pdf#wolf ">purchase paxil</a> “You’re never going to see it again,” Joba Chamberlain said. “I don’t know that it’s set in for us, and I’ve been with him the longest. . . . It’s something you’ll tell your kids and grandkids.” <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheap-generic-prozac.pdf ">cheap prozac online pharmacy</a> Measured head-to-head, the public blames the Republicans in Congress for the shutdown over Obama by 53-29 percent &#8211; similar to the result measuring then-President Bill Clinton vs. the Republicans in January 1996, after their own shutdown battle. Clinton went on to win re-election the next November, but the Republicans held control of Congress, suggesting it&#8217;d be a mistake to take current blame directed against the GOP as determinative of November 2014 outcomes. <a href=" http://axcomputers.com/zithromax-online-purchase-canada.pdf ">zithromax qt</a> More often than not, consumers don't incur just a single overdraft fee. Without any warning that you have insufficient funds, you can easily make multiple purchases and be shocked when you see hundreds of dollars in overdraft fees the next time you check your account.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm sorry, I'm not interested <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/differin-gel-price-singapore.pdf ">buy differin adapalene gel</a> Girardi is still deliberating after the Yankees made him an offer — one termed by a source last week as “very generous” — to continue as manager. He has said all along that he wanted to have his future sorted out quickly once the season ended, but the Yankees appear content to wait as long as they must before he comes to a decision. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-acyclovir-cream.pptx ">purchase acyclovir 800 mg online </a> Lew thinks the U.S. government needs to back off from Detroit, but he thinks it is not doing enough to erase the "cloud of uncertainty" surrounding the U.S.'s ability to pay its bills by raising the debt ceiling. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/buy-ventolin-online-uk.pdf ">buy ventolin online uk</a> Adobe said it does not believe the attackers got their hands on decrypted credit or debit card numbers. However, the company is in the process of notifying customers whose credit or debit card information is believed to be involved in the incident, so that they can take appropriate steps to protect themselves against potential misuse of their information. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?cymbalta-dose-for-pain-management.pdf#statistics ">cymbalta used for pain management</a> John E McGrath&rsquo;s production does a brilliant job of engaging with the play&rsquo;s many locations - computer screens at each corner of the stage flash up the details of each place - and raises the benchmark for the online potential of theatre: each performance is being live-streamed. But the greatest credit goes to the cast, who run, shout and jump their way through each scene of this slick, compelling drama with utter conviction. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?fluticasone-propionate-nasal-spray-50-mcg-is-used-for.pdf ">fluticasone online</a> "We expect to have a complete exit of the portfolio over thenext four to five years," a spokesman told Reuters. "Exits sofar have been better than expected, and the reorganisation planallows exactly just that in order to maximize values."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).