Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm on work experience <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/dapoxetine-drogaria-araujo.pptx ">dapoxetine and sildenafil</a> ROME, Oct 15 (Reuters) - Italy's navy rescued about 370migrants in the waters between Sicily and Libya on Tuesday asthe government deployed ships, helicopters and unmanned dronesto help avert further shipwrecks that have already drownedhundreds this month. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-levlen-online.pdf#grandfather ">order levlen </a> While gambling is actually rarely seen in the thriller, which features luxurious locations, lavish parties and plenty of fight scenes, the portrayal of gambling's underside was enough to spook casino industry groups like the American Gaming Association (AGA) as they push for a legitimate online poker market. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/olanzapine-30-mg.pdf ">zyprexa erowid</a> Rep. Robert Wittman, R-Va., chairman of the subcommittee, expressed frustration with the Pentagon&#8217;s conclusion that it did not have the authority to continue providing $100,000 in death gratuity payments during the shutdown. <a href=" https://www.citis.com.br/where-can-i-get-clomiphene-citrate-kostmann-syndrome.pptx#indignation ">ordering clomid online safe fda approved</a> As a young woman with the wire service United Press International, she volunteered to sit outside the home where then-President-elect John F. Kennedy was living, and then simply walked into the White House press room on Inauguration day to become the first female member of the press corps. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-nexium-online-usa.pdf ">buy esomeprazole uk</a> The BBC&#039;s deputy political editor Gary O&#039;Donaghue describes Sir John Major&#039;s calls for a windfall tax on energy companies as an "extraordinary intervention". "This intervention is pilling on the pressure on the government," he says. "This is not sniping from the sidelines, this is running into the middle of the pitch and sticking the boot into your own centre forward."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://buumon.org/buy-tretinoin-cream-005.pdf ">tretinoin gel 0.05 purchase</a> Pravda? lol This man just woke up after 25 years of lethargic sleep. I am not sure Pravda is still exist. And even if it is still exist nobody read it nowadays. Americans are victims of their own stereotypes about Russia. Russia is not USSR. Don't make yourself look fool.  <a href=" http://janematthewsdesign.com/nexium-advil.pptx ">nexium 20 mg tablets</a> I'm a doctor; I treat patients. I have, any number of times over the years, literally and vividly saved lives. But even so, I readily confess I cannot make health. Health is not made in hospitals &ndash; disease is treated there. Health is not built in clinics, or enhanced by MRIs, SPECT scans or robotic surgery. The so-called "health" care system is overwhelmingly a "disease" care system and will remain that no matter the fate of reform. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?optumrx-specialty-pharmacy-drug-list.pptx ">prescription drugs do more harm than good</a> “We had a terrific day of racing today that featured a little bit of everything,” NYRA president and CEO Chris Kay said. “Thrilling finishes, the unveiling of a potential star (Stopchargingmaria, who won the third race by five and a half lengths), and a stakes race that was as close as it can get. I also want to recognize the horsemen, jockeys, veterinarians and others who took extra precautions on such a warm day to ensure a safe day of racing for all.” <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/citalopram-uk-nhs.pdf ">citalopram maximum dose uk </a> After California authorities began to raise objections to the bank’s trading strategy, the investigators found, JPMorgan worked to cloak the trading from authorities by excluding critical profit and loss statements. <a href=" http://www.stconsultores.com/order-periactin-weight-gain.pdf ">buy cyproheptadine syrup</a> Nesirky was also asked about the legality of any military action against Syria without authorization of the Security Council. He responded by saying: "The secretary-general has underscored the importance of the U.N. charter."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).