Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Not in at the moment <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=heapcialis-buy-cheap-onlinebuy#crawled ">viagra blindness study</a> Christie comforted business owners at and near the boardwalk who lost their livelihoods from the fire (no one was killed in the blaze). He said that he understood the emotional shock and sadness that another disaster had caused to local residents, but that it would soon be time to move on and start rebuilding. He announced a plan to release $15 million in state aid to help local residents recover. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-zantac-online.pptx ">order ranitidine </a> "He's a wily veteran,'' Washington said of Fitzpatrick. "He understands the game. Even though he doesn't get a lot of snaps in practice, he's still talking to us a lot, even before Jake a lot of times, making sure we're all on the same page. Ryan brings a lot to the table. We have to make sure everybody's doing what's best for him. Whatever he has to do right now, we'll make sure we come in and rally around him.'' <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-250mg-tablets-used-for-buy.pdf#faithfully ">lamisil terbinafine hcl cream enchiladas</a> Zhang rejected claims that UHV could raise blackout risks,saying the grid was designed to prevent outages. He also saidreports suggesting the total cost of the project could be morethan double SGCC's estimate were based on misunderstandings. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/remeron-15-mg-for-sleep-generic.pptx#daytime ">mirtazapine tablets during pregnancy safe use</a> "If there's a monster like that somewhere in the county," he said, "then we were just very unlucky to end up next door to them. If there's two monsters like that in this area, that scares me a lot." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/what-is-nexium-dr-40-mg-used-for.pdf#konrad ">nexium 40mg tablets esomeprazole</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand is joined by WFAN's Sweeny Murti during the final day of the season at Yankee Stadium as they talk about Mariano Rivera's emotional Bronx farewell.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?order-generic-singulair-manufacturers.pptx#sold ">montelukast sodium tablets usp monograph source</a> Settlers from western France arrived in the early 1600s and called the land they claimed Arcadia, the pastoral paradise of Classical mythology. Over time the word was corrupted to Acadia and the settlers became known as Acadians. <a href=" http://fit2rundirect.com/dosage-of-cefixime-in-typhoid-fever-vs-ciprofloxacin.pdf#go ">cefixime dosage for typhoid treatment vs ciprofloxacin</a> The parents of the two Chinese teens killed in Saturday's crash arrived overnight at San Francisco International Airport. An investigation is underway to determine whether one of the two dead girls might have been hit by a rescue vehicle in the chaos after the plane crash-landed. <a href=" http://powerbible.com/buy-clotrimazole-online.pdf ">buy clotrimazole cream 1</a> &ldquo;A lot of those customer services elements don&rsquo;t cost a lot of money... It&rsquo;s something we are committed to addressing over the coming year,&rdquo; said Mr O&rsquo;Leary, who earlier this month issued a shock profits alert, warning that Ryanair could miss its full-year net profits guidance of &euro;570m to &euro;600m (£481m to £507m). <a href=" http://www.laragh.com/how-many-mg-of-buspar-to-get-high.pptx ">buy buspar no prescription</a> William Rapfogel, chief executive officer and now alleged chief executive thief of the Metropolitan Council on Jewish Poverty, stands accused of stealing $5 million from the charity in a kickback scheme. And his wife, Judy Rapfogel, chief of staff to Assembly Speaker Sheldon Silver, adamantly denies she knew anything about it. <a href=" http://www.cancerprostata.org/cipralex-30-mg-depression.pdf#been ">cipralex 10 mg 56 tablet fiyat</a> Following the Jets 30-28 thrilling win over the Falcons on Monday night, Winslow was in a poor mood, only briefly speaking with the News. The tight end played in just 19 of the team's 46 snaps, and was questionable with a knee injury entering the game. He caught a touchdown in the win. This week, Winslow declined all media requests, which is very unusual for him.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).