Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How much notice do you have to give? <a href=" http://spaen.co.uk/girl-in-levitra-commercial/ ">are viagra and bactrim ds safe together</a> Lavrov said that under Russian law, asylum seekers must first make an official appeal to the Federal Migration Service. But its director, Konstantin Romodanovsky, said on Saturday the agency had not yet received such a request from Snowden. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/solaray-viramax-yohimbe-free.pdf ">virmax t ingredients</a> Lamar Odom has been a troubled soul for many years. Despite the numerous tragedies in his life, he has, for the most part, tried to maintain a positive attitude and be a good guy. He IS a good guy. He's got an illness, so sending him to jail in a "scared straight" program won't help. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/ampicillin-500mg-for-acne-reviews.pdf ">buy ampicillin online</a> Turning to when the Fed should finally raise interest rates,Plosser argued the central bank should commit to tighteningpolicy when the unemployment rate falls to a 6.5-percent"trigger," instead of just using that level as a rough guidepostfor considering a rate rise. <a href=" http://www.tintypegallery.com/ventolin-inhaler-order-online.pdf#assigned ">where can i buy ventolin hfa/</a> &ldquo;Britain has a very strong housing safety net and even after our necessary reforms we continue to pay over 80 per cent of most claimants&rsquo; rent if they are affected by the ending of the spare room subsidy.&rdquo; <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/orlistat-120-mg-price-uk.pptx ">xenical orlistat 120 mg +roche</a> &#8216;The Florida Department of Law Enforcement said on Friday it would conduct an independent review&#8217;&#8230;. This was done so that there will be an &#8216;official report&#8217; exonerating any action by the police&#8230; We are a country of laws and the law says we must have an official report justifying the overuse of force&#8230;

2rand[0,1,1]

28.5 2017

This site is crazy :) <a href=" http://axcomputers.com/seroquel-300-mg-weight-gain.pdf#cavern ">what is seroquel xr 150 mg used for</a> Rodriguez, meanwhile, brushed off a question about his comment on Friday, saying "Today is another day, and I'm focused on what my job is and my responsibilities to the New York Yankees and to the fan base of New York." <a href=" http://thejnpproject.com/duloxetine-dr-60-mg-cost.pdf ">cymbalta 60 mg price</a> Add it up, set it alongside expenses, and the authority bleeds red ink — with a $60 million annual operating deficit and a $13 billion backlog in major capital improvements over the next five years. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-tetracycline-500mg.pdf#unworthy ">order tetracycline hydrochloride</a> Johnson was involved in helping the Department of Defense provide resources to the Department of Homeland Security during disaster responses such as Hurricane Sandy and the Gulf oil spill, the White House official said. <a href=" http://janematthewsdesign.com/generic-zovirax-800-mg-x-30-acyclovir.pptx ">cheap acyclovir ointment</a> CAIRO — The shutdown of U.S. embassies and consulates and a warning to American tourists came in response to intelligence that a terror attack from al-Qaeda was perhaps imminent, and some analysts say the plot may still be active. <a href=" http://awsg.org.au/differin-01-cream-for-wrinkles.pdf ">purchase differin gel online</a> Others contesting the poll are Welshman Ncube, the current industry and commerce minister and leader of a smaller MDC which split from the main party called MDC-Mutambara; Dumiso Dabengwa, leader of the Zimbabwe African People's Union, and Kisinoti Munodei Mukwazhe, who represents the small Zimbabwe Development Party (ZDP). Simba Makoni, a former Zanu PF minister who broke away to form Mavambo/Kusile/Dawn, has joined in coalition with Morgan Tsvangirai's party and thrown his weight behind the MDC's presidential bid.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).