Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/can-you-buy-ventolin-inhaler-over-the-counter-uk.pdf#somewhere ">ventolin nebules for sale uk </a> Resembling a standard circular-shaped red meat patty, it was created by knitting together 20,000 strands of laboratory-grown protein, combined with other ingredients normally used in burgers, such as salt, breadcrumbs and egg powder. Red beet juice and saffron were added to give it colour. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/atorvastatin-recall-costco.pdf#locate ">generic atorvastatin online</a> But even if an African walk-out does occur, the world's least developed continent is far from having its own criminal court alternative to replace the ICC. Ratification by AU members for existing continental judicial structures has proceeded at a snail's pace and there is a big question, too, over funding. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-finasteride-5mg-canada.pdf#september ">order propecia canada</a> The Anti-Coup Alliance released a statement this morning billing today as "The Day of Rage," a nod to Jan. 28, 2011, the day when police abandoned their posts and fought alongside protesters to bring down Egypt's longtime strongman, Hosni Mubarak. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/indocin-sr-uses.pdf ">indocin suppository package insert</a> PARIS, July 29 (Reuters) - The advertising giant to beformed from the merger of Publicis and Omnicom may resolve any clash between its French and U.S. arms by takingon a more American identity, some industry observers said onMonday. <a href=" http://ascofarve.com/?trendsetters-newmarket-business-hours.pdf#smack ">trend micro officescan 10.6 free download full version</a> It&#8217;s not enough for them to just say they&#8217;re sorry once they&#8217;ve been reprimanded. They should have thought about that BEFORE violating the terms on which the FRAND patents were accorded.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Which university are you at? <a href=" http://www.diatessaronband.com/ordering-valtrex-online.pdf#boy ">order valtrex generic</a> Upstream business is the production of crude oil; these revenues are affected by fluctuations in the oil price. Oil companies who only have upstream business, such as BG Group, therefore benefit when the oil price rises. <a href=" http://www.coetc.net/?risperidone-microspheres-injection.pdf#stubborn ">what is risperidone prescribed for</a> "We are not opposed to its use - as long as it is personal to each student, sensitively and sensibly used, and as long as it is not simply blanket bias for or against certain student types - for example, bias for or against students who went to a particular type of school," he said. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=flonase-generic-price-cx-5.pdf ">otc flonase equivalent aerius</a> The word: “The taste is a lot fresher and richer than at most places,” says Rick Toscano, 39, of Astoria. “A lot more care is put into their coffee.” Kips Bay resident Shane Michael Manieri wishes he could keep it all to himself. “I love, love, love Stumptown and don’t want anyone else to know about it,” he tells us. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-cheap-for-allergies.pdf#toss ">fluticasone propionate nasal spray directions best price</a> Crest Nicholson returned to the stock market in February this year, with the listing valuing the company at£553 million. The group said it continued to benefit from the equity base established through the initial public offering and was operating with moderate levels of borrowings. <a href=" http://euso.se/discount-prozac-no-prescription.pdf ">can you buy prozac uk</a> "There has been extensive heat damage in the upper portionof the rear fuselage, a complex part of the aircraft, and theinitial investigation is likely to take several days," the AAIBsaid in a statement.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).