Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.cancerprostata.org/ampicillin-500mg-uses.pdf#unemployed ">how to use ampicillin 500 mg</a> The letter also appeals for divorced and remarried Catholics to be allowed to receive the Eucharist, a reform that Francis has said should be studied, and asks that dissenting theologians disciplined by Rome be rehabilitated. <a href=" http://www.tcheaz.com/can-i-take-800mg-motrin-while-breastfeeding.pptx ">free printable motrin coupons</a> After the announcement last month that Spain's Telefonica had struck a deal to gradually take ownership of Telco, the holding company controlling Telecom Italia via a 22.4 percent stake, Bernabe's departure seemed increasingly likely. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/buy-lisinopril-10-mg-uk.pdf#erase ">lisinopril for sale uk</a> The government had said it did not want to replicate the repressive anti-Islamist policies of overthrown dictator Zine El Abidine Ben Ali, but when thousands of Salafis attacked the U.S. Embassy in September over an anti-Islamic film produced in the U.S., the government cracked down on the movement. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/cyproheptadine-hydrochloride-syrup-for-infants.pptx#barrel ">can cyproheptadine 4 mg get you high</a> But Putin has his own problems. As host, he will not want this high-prestige event to break down in acrimony. And he will certainly not want relations to deteriorate to the point where there is any kind of threat to Western participation in Russia&rsquo;s huge signature event of 2014 &ndash; the Sochi Winter Olympics. So expect St Petersburg to bring fixed smiles on all sides and warm assurances of the importance of future cooperation. But do not expect any early closing of the gap on the tragic case of Syria. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/abilify-lawsuit.pdf ">cost of abilify 30 mg</a> July 25 (Reuters) - BorgWarner Inc, maker ofautomotive turbochargers and emission systems, postedhigher-than-expected profit on Thursday as global demand formore fuel-efficient vehicles continued to rise in the secondquarter.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/cozaar-15-mg.pdf ">losartan hctz generic name</a> How many doubt that Manning will commit suicide – ‘mysteriously’ or otherwise? If Manning lives out his sentence, he will have gotten his ‘martyrdom’ and – being gay – a sentence better than the Federal prisons known as “Club Med.” Yesiree, b‘rer Manning is gonna git throwed inta the briar patch! (See: “Song of the South” – if the expression isn’t clear.) <a href=" http://lucyhale.com/prozac-price-increase.pptx#prevent ">is prozac an antagonist for dopamine receptors</a> Senate Majority Leader Harry Reid, a Democrat, and hisRepublican counterpart, Mitch McConnell, ended a day of constanttalks with optimistic proclamations, as details leaked out ofthe pact they were negotiating. <a href=" http://www.iap.org.br/phen-blue-reviews.pdf ">order cheap phen blue</a> Congress can agree on little these days, but deep skepticismregarding the Islamic Republic enjoys wide bipartisansupport. Iranian President Hassan Rouhani's recent charmoffensive has done little to overcome this dynamic. Even ifTehran agrees to a modest nuclear deal in Geneva, these movesmay not be enough for Capitol Hill. <a href=" http://powerbible.com/want-to-buy-clomid-online.pdf#resolve ">buy clomid for men</a> Grohe, which has an estimated global market share of about 8 percent, posted sales of 1.4 billion euros and adjusted earnings before interest, taxes, depreciation and amortization (EBITDA) of 273 million euros last year. It has not provided specific 2013 earnings guidance, which is usually used as a starting point to compare the enterprise value of companies. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?centany.pdf ">centany at 2 ointment kit</a> "This is a cookbook about one man, one small bakery, and how a really good pastry can reach the world," Ansel said. "Its purpose is not just to teach cooks how to replicate a recipe, but to inspire them to innovate beyond it."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).