Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

this post is fantastic <a href=" http://sexperterna.org/amitriptyline-hcl-50-mg-tablet.pdf ">laroxyl amitriptyline 40mg/ml</a> Farmers want to reduce the population of badgers to stop the woodland mammals spreading the cattle disease bovine tuberculosis (bTB). But animal rights groups say it is cruel and fear the cull will only make the situation worse by forcing the badger population to spread further across the country. <a href=" http://www.kfc.pt/propecia-over-the-counter-rls.pdf ">how much does propecia cost uk qts</a> Will the possibility of taking a sentimental journey back through the careers of Rivera and Pettitte, seeing them both in the Stadium one Mo time, be enough to derail the ratings juggernaut that is the National Football League? <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/forzest-wiki.pdf#surprising ">forzest online kaufen</a> Republicans are holding their regular summer meeting in a Boston hotel next door to the convention center where Romney delivered his election night concession speech nine months ago. They moved the meeting, originally due to be held in Chicago, to Boston as a show of support after the April 15 bombing of the city's marathon. <a href=" http://loughcu.ie/desert-king-saponins.pptx ">saponins weight loss</a> In raids in Somalia and in Libya's capital, U.S. special forces on Saturday struck against Islamic extremists who have carried out terrorist attacks in East Africa. They captured a Libyan al-Qaeda leader allegedly involved in the bombings of U.S. embassies 15 years ago. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/diflucan-buy-online-uk.pdf ">diflucan (fluconazole) uk</a> A comprehensive and effective anti-doping programme is expensive. Jamaica needs to cash up if it wants to protect the reputation of its nation's sporting ambassadors. Threats issued by Wada, the world anti-doping agency, should be backed up by the IAAF, athletics' governing body. They should offer assistance too, financial if need be. Jamaica is crucial to the future of their sport and whispers and innuendo are now running quicker than ever alongside the men and women in the golden vests.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I hate shopping <a href=" http://www.purplesurgical.com/en/comprar-zenegra.pdf ">zenegra erfahrung</a> By all indications, their open letter made a difference, with an uptick in diversity at the previews that ended last week. All the top designers presenting in New York used at least one black model, and some who previously had no black models used as many as seven this season. <a href=" http://www.medizzine.com/?androgel-lawsuit.pdf#compact ">androgel vs cypionate</a> New York mayoral candidate Christine Quinn is targeted in www.quinnhatesanimals.com, a site run by New Yorkers for Clean, Livable and Safe Streets, which wants to end the city&#39;s horse-and-carriage industry. <a href=" http://freaktab.com/generic-for-cymbalta-60-mg.pdf#thicket ">generic duloxetine for sale</a> Torre had seen enough from Clemens after three batters into the fourth, with the righthander failing to record an out. Before the game, the Yankee skipper had talked with pitching coach Mel Stottlemyre about starter Mike Mussina's availability in the winner-takes-all Game 7. "Mel told me, 'We have Moose tonight to start an inning,'" Torre recalls. "When Roger started scuffling, I told Mel, 'Get Moose up.'" <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/olanzapine-zombie.pdf ">zyprexa dopamine</a> "We are extremely pleased with the response to the Crimewatch appeal," he said. "The incident room is following up a number of enquiries, having received over 300 calls and over 170 emails with specific lines of inquiry. We will now take the time to follow up these lines of inquiry. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/clomid-purchase-uk.pdf#beam ">clomid prices uk</a> "Yesterday I told the Economy Minister that we will prepaythe entire amount to the IMF this summer," he said in a speechat a conference in the Romanian town Baile Tusnad, broadcast bythe Hungarian television channel HirTV.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).