Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

When do you want me to start? <a href=" http://www.coetc.net/?imipramine-metabolites.pdf#urban ">3h imipramine</a> Tessellation patterns that have fascinated mathematicians since Johannes Kepler worked out their systematics 400 years ago – and that more recently have caught the eye of both artists and crystallographers ... <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/buy-liquid-amoxicillin-for-dogs#auditorium ">500mg amoxicillin dosage for chest infection</a> So does this mean the Independent is correct to claim that 19 out of 20 families affected by the measure are unable to move to smaller accomodation? While the numbers might match up, there are few reasons to be cautious about drawing that conclusion. <a href=" https://ilcorvopasta.com/paxil-25-mg-para-que-sirve.pptx ">buy paxil 20mg</a> Scott Kuehn, procurement forester for Tricon Timber inMontana, said pressure is building for an operation in which adozen federal logging projects, equal to a third of the mill'ssupply, are on hold. <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-effexor-xr-150-mg.pptx#into ">buy venlafaxine xr online</a> "The large, top-tier mining companies have learned lessonsfrom the recent downturn," said Peter Esho, an analyst withInvast Financial Services in Sydney. "Their efforts to cut costsand focus on ramping up volumes is so far progressing well, goodenough to offset any weakness in commodity prices." <a href=" http://beetperformer.com/menevit-tablets.pdf#situated ">success with menevit</a> * The housing market, one of the main drivers of theeconomic recovery, continues to gain strength despite the dragof rising mortgage rates and other economic headwinds, but someanalysts are worried that it may slow in the months ahead.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How much is a First Class stamp? <a href=" http://www.opusdesign.nl/what-is-atorvastatin-80-mg.pdf#prisoners ">atorvastatin price</a> He added: "It makes me feel so happy and proud, that Ozzy and I have such a strong friendship and relationship we can work together on tricks and games that get the recognition of Guinness World Records." <a href=" http://kanesmarket.com/wp/where-to-buy-veggie-capsules.pdf#tight ">veggie capsules doterra</a> As we approach the Fed's meeting in two weeks, at which it is expected it will announce some form of taper, there is every chance that these correlations rise and spread, not just from emerging to developed markets but more deeply among developed markets. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/cipla-suhagra-tablet.pptx#attentions ">suhagra dosage</a> Cost was a key factor for Cailin Heinze, a veterinary nutritionist and professor at Tufts University who closed on a home in Northborough, Mass., in May. "My rent was already ridiculous for a two-bedroom, and it was going to go up another $200," she says. "I thought, if I buy now, this is probably the lowest interest rate that is probably going to be around for the foreseeable future." <a href=" http://apostolicfaithweca.org/tamoxifen-tablets-price-in-india.pdf ">nolvadex 20mg tabs</a> “Dancing on the Edge” isn’t the story of dusty bus rides to small village halls. Not long after we meet all these folks, Lester is playing for the Prince of Wales, who becomes enamored of Jessie. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheap-renova.pdf ">cheap tretinoin </a> New Zealand had been in a position to clinch the Cup and end the regatta if it could have won both of Tuesday's scheduled races. It will have another chance in two races scheduled for Wednesday, when the weather is expected to be more favorable.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).