Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What do you study? <a href=" http://www.jvstax.com/rogaine-foam-price-in-egypt.pdf ">rogaine minoxidil 5 for beard</a> "We have gone to great lengths to stress that this reviewidentified, through a rigorous process of strategic modeling,possible decisions we might face, under scenarios we may or maynot face in the future," Pentagon Spokesman George Little toldReuters in an email when asked about the slides. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/donde-conseguir-cytotec-costa-rica.pdf ">where to buy cytotec pills in south africa</a> Analysts say the government had to clear a higher hurdle in proving that Manning intentionally aided the enemy. They would have to prove that he could reasonably conclude that release of the information would find its way into enemy hands after he turned it over to WikiLeaks. <a href=" http://spaen.co.uk/levitra-multiple/#slack ">viagra tablets impotence organc origin</a> Goldberg, sounding at once patronizing and self-congratulatory, announced he has raised $6.5 million to launch a new site aimed at women called "Bustle.com." Whether the site name is meant to be some cute retro thing or just a clueless insult is not clear. And neither is Goldberg's thinking as he skewers the current range of so-called women's magazines and websites. According to Goldberg: <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-month-5-still-breaking-out-help.pdf#tenderness ">accutane 5 mg review ndtv</a> While diabetes care has traditionally been delivered in the hospital setting, as the population of those with the condition grows, &lsquo;there is a need for primary care to take on a greater role in managing this chronic condition', the researchers said. <a href=" http://www.nemck.cz/index.php/qu-est-ce-que-le-levitra-generique/ ">cialis pour la recherche</a> Since Trisha Boisvert launched Sailing Heals in 2011, she’s taken more than 400 “VIPs” — what the group calls cancer patients, survivors and their caretakers or families — out to sea. After the Boston Marathon bombing, the organization took 37 victims, many new amputees, on a “healing sail.”

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Will I have to work shifts? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/mirtazapine-15-mg-price-uk.pdf ">remeron 15 mg wikipedia</a> “I’m not in control of the judging,” Mayweather said in the ring afterward. “Canelo is a young, strong champion. Listen, a guy like that will take the loss and bounce back from it. I’ve been doing this for 17 years and just because I beat him doesn’t mean he won’t still have a good career. I’m still going strong. I took my time and I think if I had pressed the attack I could have gotten the stoppage. But there were a couple of rounds where we kept bumping arms and my arms hurt so I had to pull back and take my time.” <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/coupon-for-nexium.pdf#sheet ">nexium granules </a> "I asked him if he was ready to give up his political activity against the United States. He said, 'Definitely, yes, all this activity was in the past'," he said. He later said Snowden had submitted the asylum request. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/doxepin-migraine.pptx "></a> FRISCO — Atmospheric carbon dioxide may be rising inexorably, but not all gases related to combustion of fossil fuels are increasing. A new study of the Greenland snowpack shows that carbon monoxide levels were higher in 1950 than those measured today. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/nexium-canada.pdf#tore ">ordering nexium from canada</a> Cruz cannot block legislation. He doesn&#8217;t have enough support &#8212; even from his fellow Republicans. Most of his party has abandoned his effort to wage a filibuster, largely because of worries about shutting down the government. Senate rules dictate that the Senate must adjourn by noon on Wednesday. At that point, the Senate then will reconvene and start its cloture vote on the motion to proceed on the continuing resolution. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?medrol-32-mg-tabletta.pdf#dust ">medrol y embarazo</a> He added: "We have been trying to encourage our members to join the Labour Party for a very long time, in our magazines, in meetings, at our conferences. I have to say we have not been knocked down in the rush."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).