Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" http://ascofarve.com/?super-dmz-rx-20-results.pdf ">osta rx super dmz</a> The internet of things has definitely become a "thing" itself in recent years. What this means is that more real-life objects - from fridges and TVs to toasters and washing machines - are connected to the internet. <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/adcirca-orphan-drug.pdf#yes ">adcirca approval</a> * A Justice Department investigation shines a light onfederal authorities' broader scrutiny of physician-owneddistributorships. Distributorships act as intermediaries betweenmedical-device makers and hospitals and get a cut of each sale.When surgeons own the distributorship, that commission goes intotheir pockets. And since surgeons often dictate to theirhospitals which devices to buy, they can effectively steerbusiness to themselves. () <a href=" http://www.elsiemagazine.com/articles-on-tadapox.pdf#defective ">alguien ha probado tadapox</a> The government intends to cut the list of bids down laterthis year, one source said, and in 2014 will compare the bestproposal with an alternative option known as 'DE&S plus', whichit has not provided details on but has described as an"improvement of the status quo." <a href=" http://www.marineforum.co.uk/cyproheptadine-4mg-tab.pdf ">buy cyproheptadine hcl</a> &ldquo;There&rsquo;s no disguising that this is a business that should have known better. It is a company that trades on its technical expertise, and there&rsquo;s no doubt in my mind that they had access to both the technical knowledge and the resources to keep this information safe. The penalty we&rsquo;ve issued today is clearly substantial, but we make no apologies for that. The case is one of the most serious ever reported to us. It directly affected a huge number of consumers, and at the very least put them at risk of identity theft.&rdquo; <a href=" http://www.tcheaz.com/orlistat-60-mg-for-sale.pptx#override ">orlistat canada over the counter</a> During a visit to a Rio slum on Thursday, he urged them to not lose trust and not allow their hopes to be extinguished. Many young people in Brazil saw this as his support for peaceful demonstrations to bring about change.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How many weeks' holiday a year are there? <a href=" http://www.bellavistaar.gov/purchase-montelukast.pdf ">buy singulair 10 mg</a> "I have no regrets. I played my heart out. I played a very, very solid tournament," said Furyk. "He hit three iron shots within a foot of the hole where he had tap-ins for birdie, and he played incredible. He played a great round of golf." <a href=" http://www.webdynamics.ca/micardis-40-mg-price-in-malaysia.pdf#king ">micardis 80 costo</a> The Ottomans were not the first Islamic state to make use of secular Kanun; but they brought its use and implementation to an unprecedented level as their state rapidly developed from a frontier principality in the early 14th Century to a fully-fledged empire 200 years later. <a href=" http://www.wigt.co.uk/acyclovir-400mg-treatment.pptx#smashed ">purchase acyclovir</a> The Hollywood hotshot also admitted he helped pull the strings on a “vast” gambling ring in New York, Bharara said. Specifically, Zuriff assisted Hillel Nahmad, 34, whose upper East Side art gallery was raided when he was indicted in April, and Illya Trincher, the son of a professional poker player and one of the ringleaders of the $100 million operation, authorities said. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/zyprexa-0625.pdf#issues ">zyprexa 0.625</a> The Justice Department said S&P had argued that the casesbelong in federal court because they touch on the meaning of theFirst Amendment to the U.S. Constitution and a 2006 federal lawgoverning credit rating agencies. <a href=" http://schell.com/?buy-irbesartan.pdf ">buy avapro</a> Despite Google's assurances that its system could potentially help with communications in the aftermath of a natural disaster, Gates isn't convinced, saying that the company is not doing enough "to uplift the poor."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).