Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Would you like a receipt? <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/l-arginine-for-nitric-oxide.pdf#admiral ">l-arginine overdose</a> The message that the Brotherhood is seeking to send, two weeks after Egypt&rsquo;s first democratically elected president was overthrown by the country&rsquo;s powerful military, is that Egypt will become ungovernable unless Morsi gets his job back. The impromptu encampment outside a mosque in the Cairo suburb of Nasr City where the Brotherhood&rsquo;s supporters and its fugitive leaders have gathered stands at the center of their escalating campaign of civil disobedience. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?telmisartan-tablets-formulation.pdf ">buy micardis online</a> At 15.21 billion gallons, the proposal would leave room onlyfor some 13 billion gallons of corn-based ethanol to be blendedinto the nation's gasoline supply - down from 13.8 billion thisyear and 14.4 billion required by law for 2014. <a href=" http://www.medizzine.com/?figral-50-mg.pdf#crumb ">figral 100 mg for sale</a> The Republican opposition could lead to a tense hearing when Yellen goes before the Senate Banking Committee, which needs to weigh her nomination before sending it to the full Senate for a final confirming vote. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/hugegenic-phone-number.pdf ">le prix de hugegenic</a> The central bank noted the "fragility of the externalenvironment and volatility in international financial markets,"which analysts said suggest the central bank has largely beensidelined from acting until the Fed provides a clearer plan. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/citalopram-uk-side-effects.pdf#napoleon ">citalopram dosage uk</a> With the country's unemployment rate just under 14 percent,almost three times where it stood five years ago, such concernsare understandable. About 700 U.S. firms account for 115,000 ofthe 1.8 million Irish residents who have hung onto their jobs.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm in a band <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/olanzapine-used-for-anorexia.pdf ">olanzapine youtube</a> "'Breaking Bad' and Netflix might not exist like they do without HBO having led the way in showing that really smart adult dramas could draw an audience," "Breaking Bad" producer Tom Schnauz told Reuters. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/revatio-loss-of-exclusivity.pptx#envious ">where can i buy revatio</a> Prof Paul Newman, who leads the Oxford team, told the BBC he was excited by the public trials in the UK. "It&#039;s a great area to be working in because it&#039;s IT and computers and that&#039;s what changes things. The British government sees that engineering is important." <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/esomeprazole-magnesium-delayed-release-tablets-40-mg.pdf#taxi ">nexium capsules delayed release</a> Jim Clyburn of South Carolina cited language to require foodstamp applicants to take a drug test and suggested, "you oughtto test all those people getting farm subsidies and see if theyare deserving of federal benefits." <a href=" http://www.eetcafevandemarkt.nl/silagra-100-deutsch.pdf ">silagra 100 einnahme</a> "Our family is so grateful for the outpouring of love and respect for Eileen," her family said in a statement. "She was funny and caring and truly one of a kind. Her strength and love will never be forgotten." <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/generic-combivent-canada.pdf#admitted ">what is albuterol sulfate made of</a> Prisoners launched the current hunger strike - the latest in a string of actions in recent years - in prisons statewide on July 8 to demand an end to a policy of housing inmates believed to be associated with gangs in near-isolation for years on end.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).