Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I be paid weekly or monthly? <a href=" http://www.edencamp.co.uk/propecia-uk-side-effects.pdf ">finasteride uk forum</a> This is a reported blog dedicated to highlighting these basic human rights, how they are defined, why they are needed and who are the people struggling to uphold them. The blog is also a way for us to provide GlobalPost&rsquo;s in-depth reporting and foundation-supported Special Reports &mdash; on rights relating to labor, gender, sexuality, the environment, the Internet, children, speech and assembly, and more &mdash; with steady updates, insights and analysis worth sharing. This is a blog called RIGHTS, but the story telling here about those rights are not intended as advocacy and will always stay true to GlobalPost&rsquo;s reporting standards of fairness, accuracy and independence.  <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-finasteride-5mg-online.pdf ">order finasteride online canada</a> In June, the California Energy Commission staff issued a preliminary environmental assessment that warned the project has "significant, and for the most part, unresolved issues," including air quality, biological resources, carbon sequestration and greenhouse gas emissions, water supply and power plant reliability, among others. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-lotrel.pdf#wolves ">buy lotrel generic</a> It's a tough blow for a wide receiver group already trying to make due without Michael Crabtree. Patton has seen limited playing time this season, but he was designated as the team's No. 2 receiver Thursday. His loss further depletes a position of weakness for San Francisco. <a href=" http://buumon.org/cheapest-place-to-buy-escitalopram.pdf ">escitalopram price costco</a> Vallejo's plight, so soon after bankruptcy, is an objectlesson for three U.S. cities going through that process today -Detroit, Stockton and San Bernardino, California - because itshows the importance of dealing with pension obligations as partof a financial restructuring, experts say. <a href=" http://jfafilm.com/25-mg-topamax-pregnancy.pdf#trumpet ">order topamax cheap</a> If this spring-summer collection didn't feel very summery — it's one of the darkest shows seen this week — the amount of reflective fabric, satin and lame used in the show is sure to light up even the darkest corner of a room.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-cheap-premarin-cream.pdf ">where can i buy premarin cheap </a> In court papers, the government did not identify Cohen by name but blasted the "SAC owner," saying he purposely tried to hire portfolio managers and analysts who knew employees of public companies likely to possess inside information. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/buy-metoprolol-er-lowest-dose.pptx#dash ">order lopressor online shopping</a> For fiscal 2014's second quarter, the report projects thecity's cashflow will reverse course and be in the red, reducingthe cash balance to $46.8 million. That projection assumes thatDetroit's will not consummate its plan to obtain debtor inpossession financing. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-50-mg-price-t-mobile.pdf#strawberries ">best dosage of trazodone for sleep kjv</a> Marlow&rsquo;s fascination with these matchless interiors began six years ago, when he was commissioned by the Royal Mail to photograph six cathedrals for commemorative stamps &ndash; a project which inspired him to carry on under his own steam,in the footsteps of Edwardian architectural photographers such as Frederick Evans, and make up the complete set. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/tofranil-nedir.pptx ">imipramine for anxiety</a> In Atlanta, the Braves suffered a costly evening game at Turner Field where they were beaten 4-2 by the Cincinnati Reds and also lost two more outfielders to injury - the Upton brothers, B.J. and Justin. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-50mg-reviews-uzatilmis-salimli-30-tablet-fiyat.pptx ">quetiapine 50 mg reviews zen</a> ** Sirius XM Radio Inc, the satellite radioprovider, on Thursday agreed to buy the vehicle servicesbusiness unit of Agero for $530 million in cash, as Sirius aimsto offer services to drivers beyond audio entertainment.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).