Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I work for myself <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-cheap-orlistat-uk.pdf#coax ">buy xenical orlistat uk</a> He retired after not being selected for the British Olympic team in 1988, and in 1992 became Conservative MP for Falmouth, rising no higher than the whip&rsquo;s office before being turfed out in the Labour landslide of 1997. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/ketoprofeno-100-mg-con-paracetamol.pdf#hiking ">ketoprofen gel 100g</a> The company, which did not give like-for-like sales figures,benefitted from higher gross margins in the period, itsfinancial first quarter, and the acquisition of fashion retailerRepublic in February. <a href=" http://www.stconsultores.com/doxycycline-100mg-acne.pdf#tune ">vibramycin tablets</a> Brussels and Beijing want to negotiate an accord to break down barriers to each other's markets and encourage billions of euros of new investment between the two, in a push for better ties after narrowly avoiding a trade war earlier this year. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/amoxicillin-500mg-buy-online-uk.pdf#gets ">get amoxicillin uk</a> Price is emerging as a key battlefield, with Comcast, Coxand Time Warner Cable offering discounts if customers combinehome security with other services. That puts the prices for homesecurity at $30-$50 per month, slightly below what ADT chargesfor its new "Pulse" product. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-imitrex-online-no-prescription.pdf#wants ">generic imitrex cheap</a> &#8220;Looking back on it, the only difference is I just didn&#8217;t get the feel of those greens the last few days and I didn&#8217;t make the adjustments. That&#8217;s my fault for not making the adjustments.&#8221;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://www.portaljardines.com/apa-efek-samping-obat-profertil.pptx#superb ">apakah obat profertil itu</a> The secret to cotton that would not crease therefore lay in the chemical manipulation of the hydrogen bonds . The innovation that Ruth Benerito and her fellow researchers devised was a process called cross-linking, in which epoxides &ndash; ring-shaped organic compounds comprised of an oxygen atom and two other connected atoms &ndash; are inserted between cellulose chains like rungs in a ladder, creating a longer and sturdier polymer. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-orlistat-cheap.pdf ">orlistat online order</a> In its Jan. 29 judgment, using dense legal language, theGeneral Court said the council of EU governments was "in breachof the obligation to state reasons and the obligation todisclose to the applicant ... the evidence adduced against it". <a href=" http://uff-fau.org/buy-noctec-online.pdf#millet ">noctec generic name</a> Puncture holes in the top of the cake and splash the amaretto all over the top. Turn out the cake and allow to cool slightly. Mix together the crème fraîche, orange zest, orange blossom and vanilla in a bowl. Serve on the side of the cake <a href=" http://www.czwg.com/abilify-5mg-street-price-earning.pdf#surrounding ">abilify buy canada vtt</a> The BBC&#039;s Guy Hedgecoe in Madrid says that although the appearances of the two senior officials before a congressional committee have been prompted by the train crash, the session is not expected to look at the causes of the accident. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/escitalopram-cost-target.pptx#desired ">escitalopram oxalate tablets 5mg</a> Some of the trading platforms have asked investors to signdocuments that specify what happens to trades in the event theyare not accepted into clearinghouses, known as "breakageagreements," said four people familiar with the situation. Otherplatforms have been pressured by banks to require the documents,but have refused, the people said.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).