Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buy-fluconazole-online-canada.pdf ">can i buy fluconazole over the counter in the uk</a> Tsarnaev has been charged with killing three people andinjuring 264 with homemade pressure-cooker bombs that he and hisolder brother, Tamerlan, placed amid a crowd of thousands ofspectators, volunteers and athletes at the race's finish line. <a href=" http://www.tdic.it/buy-clotrimazole-betamethasone-dipropionate.pdf ">betamethasone dp 0.05 lotion</a> Most won&#039;t be super-jumbo size but still it&#039;s a lot of extra aeroplanes if you accept the Boeing figures. The UK should look outside south-east England to deliver the extra capacity, Kehoe says. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/online-pharmacy-retin-a-micro.pptx ">generic tretinoin cream 0.05</a> GMO opponents have warned for more than a decade that, because alfalfa is a perennial crop largely pollinated by honeybees, it would be almost impossible to keep the genetically modified version from mixing with conventional alfalfa. Cross-fertilization could devastate conventional and organic growers' businesses, they said. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/cost-of-seroquel-xr-ospf.pptx#adult ">seroquel dosage 600 mg wzmacniacze</a> Preheat the oven to 375°F /190°C. Roll out the pastry on a lightly floured surface to a thickness of about 1/4 inch /5mm. Take an oven-proof frying pan (or a tarte tatin dish) roughly 8 inches /20cm in diameter, place it upside down on the pastry, and cut around it. Wrap the pastry disk and place it in the fridge. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/fosamax-price-uk.pdf#pleased ">fosamax 70 mg price uk</a> The NRA says it&#8217;s because we don&#8217;t have enough guns. Since we already have more guns than any other country, I&#8217;m just wondering where the tipping point is. How many guns do we have to have before we start seeing the up side to having all of these guns? Because so far it&#8217;s given us more gun violence than any other developed country in the world, and when you look at how little gun violence there is in places like Japan and Austria where there&#8217;s very little gun ownership you have to wonder if perhaps the NRA is wrong and possibly telling us we need to buy more guns just to increase profits for the very lucrative gun industry. No? Absurd thought? Of course.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Not available at the moment <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/mail-order-ventolin-inhaler.pdf ">ventolin evohaler asthma inhaler bnisb cheapest</a> Two years ago Haze posted a video online titled &ldquo;If you&rsquo;re contemplating suicide, this is for you&rdquo;. It&rsquo;s just Angel Haze sitting on a leatherette desk chair, her navy hoodie pulled up over a boxy baseball cap, rapping, voice cracking, about being &ldquo;mentally frozen, cold and alone heart open and broken&rdquo;. At the end she exhorts the listener, &ldquo;Don&rsquo;t give up on you, I didn&rsquo;t give up on me.&rdquo; She pauses. &ldquo;Did not give up on me,&rdquo; she repeats. Then she looks shyly into the camera and smiles. <a href=" http://armanoswine.se/buy-trazodone-online.pdf#faintly ">buy trazodone online</a> “As we got closer to release, as all the pieces of the puzzle were falling into place in our last push before completion, it became clear to us that we needed to take the extra time to polish and fine tune each detail so we can deliver a truly memorable and exceptional experience.” <a href=" http://unpluggedexpo.com/excedrin-pill-imprint.pdf ">can i buy excedrin migraine in canada</a> "Our system is not optimized for generation of an entire brain and that was not at all our goal. Our major goal was to analyze the development of human brain (tissue) and generate a model system we can use to transfer knowledge from animal models to a human setting." <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/purchase-requip-online.pdf ">purchase requip </a> Jordan has been concerned that al-Qaida-linked militants in Syria may use its territory as a haven as they escape attacks from the Syrian army. There is also concern that the militants may try to smuggle in weapons to use in attacks to destabilize the pro-U.S. kingdom, one of two Arabs states with a signed peace treaty with Israel. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/benzocaine-kellymom.pdf ">benzocaine 40</a> Paschke’s jailbird past came back to haunt him after he was identified on video footage posted on Deadspin.com as the jerk in a green Wayne Chrebet jersey and camouflage shorts who punched a pretty blond in the face after she confronted him during a melee after Sunday’s 30-27 Jets win. MacDowell hung up on a reporter who called her home. Nugent and Sacco could not be reached for comment.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).