Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Have you got any ? <a href=" http://www.law-business.com/?cheap-clomid-sale-uk.pdf ">likelihood twins 50mg clomid</a> Broadcom shares tumbled 15.1 percent to $27.01 aday after the chipmaker forecast lower-than-expectedthird-quarter revenue. At least four brokerages cut theirratings and about 10 lowered their price targets on Broadcom'sstock. <a href=" http://www.lcwpros.com/penon-cream-price.pdf ">order penon cream</a> The daily deals are exactly what they sound like. Each day Steam will release a new list of discounted games. Today’s include “Bioshock Infinite” for $29.99, “Defiance” at $13.59, and “Left for Dead 2” is 75 percent off at $4.99. But there are plenty of others priced down today. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?does-trivaxa-work.pdf#only ">ingredients in trivaxa</a> Social commentators say the issue &#8211; once only debated by groups such as civil society activists, feminists and academics &#8211; is now gaining ground and is being discussed by the urban middle class. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-fluconazole-online-uk.pdf ">order fluconazole</a> Still, Abe has pledged to pursue renewable energy and backed reforms that would separate power generation and distribution, aimed at getting utilities to retool their electricity grids so they can absorb solar and wind power generated by households, companies and other independent sources. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/olanzapine-n-oxide.pdf ">olanzapine ketoacidosis</a> The scorecard is based on 20 health-related housing characteristics in the Census Bureau's American Housing Survey. The list also includes rats, peeling paint, holes in walls and broken toilets. The Census surveys were done between 2004 and 2011.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A book of First Class stamps <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?snovitra-super-power.pdf ">snovitra super power opinioni</a> “He was saying, ‘Look, guys, I got 150 guns off the streets last year. If I can get more this year, I’ll get promoted and can transfer closer to home. Just get me a gun,’” according to Sykes. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-i-buy-celecoxib.pptx ">buy celebrex 200mg online</a> Japanese Prime Minister Shinzo Abe, who is also attending,said late on Wednesday the South China Sea dispute was a matterof concern to the entire region. In pointed remarks, he saidTokyo would continue to cooperate with the Association ofSoutheast Asian Nations (ASEAN) in resolving the row. <a href=" http://right2fueluk.com/venda-sale-buy-mifepristone-cytotec-ru486-misoprostol.pdf#surrounding ">generic cytotec buy online </a> Both the New York State Thruway Authority and the builders have worked with the Army Corps of Engineers and Coast Guard to determine approved locations for the barges, and appropriate information has been provided to be included in Notices to Mariners, Coneybeare said. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=natural-flonase-alternative-youtube.pdf ">buy generic flonase online dublado</a> Billionaire Ergen has turned his focus to LightSquared afterbowing out of a takeover fight for another wireless company,Sprint Corp, which agreed to a deal with Japan's SoftBank Corp.Ergen increased his bid for LightSquared to $2.2 billion lastmonth. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/cytotec-costo-en-mexico.pdf ">costo de la pastilla cytotec en ecuador</a> Most top Air Force officials, including Acting Secretary Eric Fanning, were congregated at the annual Air and Space Conference across the Anacostia River in National Harbor, Md., on Monday. News of the shooting, investigation and security situation dampened what is usually an enthusiastic and energetic conference.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).