Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://www.hortidiveio.it/risperidona-1-mg-precio.pdf ">risperidona tabletas 1 mg para que sirve</a> Basal cell carcinoma is the most common type of cancer in the U.S., and occurs most often among men over the age of 50. But other studies have found an increased number of those cancers among young women in the last 30 years, which inspired the current investigation, Cartmel said. <a href=" http://icnc.co.nz/enalapril-price.pdf ">enalapril (vasotec) classification</a> Every year in September I have the good fortune to attend a degree ceremony for a college of which I am patron, Writtle College in Essex. At the end of the ceremony in Chelmsford Cathedral, gaily caparisoned in scarlet gown and black velvet hat, I am asked to say a few words &ndash; you know the sort of thing: congratulations and encouragement in equal measure, and a reminder of just how much input the parents have had over the past three years. It is a special day in a cathedral bursting with pride. I try to be brief and good humoured without being patronising or downright dreary, but at the same time there is a desire to pass on something picked up over the years, however trite or clichéd that might seem to be. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/buy-renova-005-cream.pdf#enslave ">buy renova 0.05 cream</a> However, please note - if you block/delete all cookies, some features of our websites, such as remembering your login details, or the site branding for your local newspaper may not function as a result. <a href=" http://armv.org/purchase-cyclophosphamide-online.pdf ">purchase cyclophosphamide</a> "In the tablet PC market, they do think Microsoft is abigger threat than Android," said Gartner analyst CarolinaMilanesi. "The iPad Air will compete with Surface Pro, not somerinky-dink Android tablet." <a href=" http://3dinspectionontour.com/estimation-of-avanafil-by-hplc.pdf ">avanafil e ipertensione</a> Knight forged a close friendship with DeJesus, whom she called her “teammate” in court. And she became the protector of both women, often taking the brunt of the beatings that Castro inflicted, police said.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I want to report a <a href=" http://fireflyitservices.com/where-can-i-buy-nolvadex-uk.pdf#motive ">where to get legit nolvadex</a> The iShares Barclays TIPS Bond fund, which I hold inmy 401(k) account, holds inflation-indexed bonds. With a4.7-percent annualized return over the past three years, it'sreturned more than twice what the SPDR Gold Trust has offered,which has gained only about 2 percent over the same period. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=can-you-get-high-off-trazodone-hydrochloride-pka.pdf#troubles ">trazodone price south africa mba</a> Scott Amey, general counsel for the Project on Government Oversight, said it was a multiple-vendor contract, or delivery order. Usually, the government issues a call for proposals publicly and allows any company to bid. But in cases where they use the same goods over and over again — such as office equipment or paint — they have several vendors who are preapproved to supply what the government needs, such as information technology. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/is-it-legal-to-order-nolvadex-online.pdf ">where to buy nolvadex uk forum</a> Shares of ExOne Co, which makes industrial 3Dprinters, have doubled since the company's debut in February.Larger rival 3D Systems Corp's shares have also morethan doubled in the last year, while Stratasys Ltd's shares have gained about 70 percent. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/benicar-price-usa.pptx ">benicar 20 mg pill identification</a> June existing-home sales, which are due Monday, are seenrising 0.6 percent compared with a 4.2 percent jump in theprevious month. New-home sales for June are also seen rising, according to Thomson Reuters estimates. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/risperidona-2mg-preos.pdf ">risperidona 1 mg en nios</a> The Internet and social media in Kenya, which played a central role in this year's elections by allowing Kenyans to question candidates, took on a new function Tuesday—spreading messages of peace to avert new bloodshed.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).