Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://instadashapp.com/buy-albuterol-inhalers-online.pdf ">order albuterol for nebulizer</a> Without going too in-depth, the TM technique is relatively simple. One sits comfortably, closes his or her eyes, and repeats a mantra (in Sanskrit) without moving the lips or making a sound for about 20 minutes, two times a day. Yes, that's just about it. The only other crucial piece of information one must know to do the technique correctly is to not 'force' anything. That is, allow thoughts to come and go &ndash; and if one realizes he's stopped repeating the mantra in his head, to just gently come back to it. <a href=" http://www.tib.com.sg/discount-pharmacy-bailey-centre-coffs-harbour ">costco pharmacy chantilly crossing</a> But as soon as Nick meets his new partner, it&rsquo;s clear this is going to be the Roy Show. The problem is that Roy is not nearly as funny as the movie&rsquo;s writers think he is. Most of the time, he simply laments how coyotes and vultures snacked on his dead body and pulled his bones into a cave after he bit the dust back in the 1800s. Talk about a laugh riot. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/celebrex-coupon.pdf ">celecoxib price</a> The U.N. team's mission will be limited to investigating the alleged use of chemical weapons in three areas, in particular the March 19 attack in Khan al-Assal that President Bashar Assad blames on rebels. <a href=" http://www.iap.org.br/future-shapers-sheffield.pdf ">future shapes technology</a> Apple's ability to pay tax of just two percent of its $74billion in overseas income over the past three years hinged onan unusual loophole in the Irish tax code that allowed it tochannel profits into Irish-incorporated subsidiaries that had nodeclared tax residency anywhere in the world. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/valacyclovir-buy-uk.pdf ">where to buy valtrex in the uk</a> Like many multilateral organizations, smaller states - three EU members have fewer than a million people - tend to be overrepresented. And the near doubling in membership in the past decade, mainly with smaller countries in the east and south, has diluted the share of total EU jobs available to founder members.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I quite like cooking <a href=" http://ascofarve.com/?trend-micro-internet-security-2009-removal-tool.pdf ">london fog black trench coat with hood</a> "We are here to defend legitimacy. If I die defending that, we are martyrs. My son tells me, 'I won't return until uncle Morsi comes back.'" — Um Roqiya, who says she will remain camped out in Cairo with her five children in support of ousted President Mohammed Morsi. <a href=" http://www.niec.edu.np/buy-nexium-40-mg-online.pdf#entering ">buy nexium online usa</a> Following a seven-week trial and nearly five days of deliberations, Bulger was convicted Monday of participating or causing 11 murders under a sweeping racketeering indictment. He was also convicted of extortion, firearms violations and money laundering. The 83-year-old former leader of south Boston's Winter Hill gang faces life imprisonment when he's sentenced Nov. 13. <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?tadalis-20-mg.pdf#cover ">tadalista dosage</a> Wins against Baltimore have been very hard to come by lately for Boston, which had lost six of eight in the season series and 25 of 35 overall to the Orioles before Stephen Drew homered twice and matched a career high with five RBIs in a 7-3 victory Saturday. <a href=" http://www.myh.org.uk/buy-generic-accutane-online-cheap-qsls.pdf ">accutane 10 mg hair loss wsib</a> BEIJING/HONG KONG - China reiterated its opposition on Thursday to a European Union plan to limit airline carbon dioxide emissions and called for talks to resolve the issue a day after its major airlines refused to pay any carbon costs under the new law. <a href=" http://blog.staffnurse.com/is-it-safe-to-buy-flagyl-online.pdf#art ">is buying flagyl online safe</a> The French President François Hollande was joined by Mali’s interim President Dioncounda Traoré, the UN Secretary General Ban Ki-moon and Ivo Josipovic, the President of Croatia which has just joined the European Union.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).