Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? <a href=" http://atlantisclubkft.hu/is-venlafaxine-er-a-generic-for-effexor.pdf#burlap ">is 75 mg of effexor a lot</a> Twenty-four cents of the earnings per share came fromdipping into funds the company had previously set aside to coverloan losses. More than half of that reserve release was from areal estate loan portfolio that has benefited from rising homeprices, and the rest was from loans on credit cards. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/steel-libido-dangerous.pptx#caution ">steel libido female reviews</a> Well, actually, he wasn't wrong about that — the seven men they stranded Thursday lifted their season total to 1,129 in 153 games, three more than the idle Cincinnati Reds. Still, LOBs are not a true measure of a team’s offense. Last year, the Cardinals and Giants finished 1-2 in that category, but were two of the best offensive teams in baseball. It’s when and how the runners are stranded. For the Giants this year, too many have been stranded in close games they’ve wound up losing. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/clomid-where-to-buy-uk.pptx ">can i order clomid online</a> "It may be delayed but it's still going to happen," said Karen Woodall, executive director of the Florida Center for Fiscal and Economic Policy. "There really has been no change in the multiple reasons why Florida should go ahead and bring billions of dollars into our state." <a href=" http://www.rodyb.com/effexor-cheaper-than-cymbalta.pdf#remedy ">cheaper alternative to effexor xr</a> The Transportation Safety Board (TSB), which does not havethe power to impose changes, said in a release that test resultsshowed the crude being transported in the tank cars that crashedinto Lac-Megantic were not accurately documented and had a lowerflash point, explaining in part why it ignited so quickly. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/albuterol-25-mgatrovent-05-mg.pdf#throughout ">purchase atrovent</a> Cyrus' "Wrecking Ball" slips 3-4 with 128,000 and a decline of 40%. Its sales erosion is owed to iTunes' consumers who opted to complete their "Bangerz" album by upgrading their earlier "Wrecking Ball" sale to an album purchase. Effectively, customers who completed their album were returning a song, thus amplifying the sales decline for "Ball" this week.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm sorry, he's <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/femara-price#straightforward ">femara online</a> The "medium" driver is more or less a restatement of the third: That "repeated brinksmanship over raising the debt ceiling also dents confidence in the effectiveness of the U.S. government and political institutions, and in the coherence and credibility of economic policy." <a href=" http://www.colorconsentido.com/dove-acquistare-caverta.pdf ">caverta 100 malaysia</a> Soluble fiber is a type of fiber that dissolves in water, and in so doing, transforms into a gooey, gummy, spongy mass that travels the length of the gut on its own timetable. But don't confuse this fiber's tendency to downshift digestive transit time with a constipating effect; rather, it is regulating. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/celebrex-price-costco.pdf ">what is celebrex 200 mg tablet</a> Over the next two decades, he used his position as a Scout leader and involvement with social services to target and abuse children. The presenter used his fame to introduce one of his victims to Noel Edmonds and took boys on trips to burger restaurants, theme parks and Norwich City matches. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/proscar-online-uk.pdf#teenagers ">buy proscar online uk </a> The married Indian native was arrested on July 26 at his office, Redmond Police spokesman Jim Bove told the Daily News Tuesday. The suspect told officers the cleaning woman had forced him to have sex. He also said he was afraid of her, but had gone to his car for a condom. <a href=" http://www.adsprecision.com/toprol-xl-metoprolol-conversion-youtube.pdf#attempts ">buy metoprolol 50 mg tilidin</a> He told a news conference: &#8220;Euro area economic activity should stabilise and recover at a slow pace. The risks surrounding the economic outlook for the euro area continue to be on the downside.&#8221;

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).