Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

History <a href=" http://www.promoteabook.com/order-glucophage-xr-online.pdf#adversity ">order glucophage xr online</a> "People are just starting to tune in," Sebelius said. "As we ramp up our communications and connect it with real facts, for the first time, a lot of Americans will be learning what the law means for them." <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/ms-contin-tablets-dosage.pdf#grandson ">ms contin pill identifier</a> Rodgers had previously been ardent in his defense of Braun, even saying on Twitter that he was so confident in his friend's innocence that he would bet his salary on it. On Friday, Rodgers said he didn't regret backing his friend up. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-online-forum-ejaculation.pdf#guess ">isotretinoin 20 mg zyrtec</a> Shanghai free-trade zone "concept" stocks were again weak asinvestors trimmed strong gains ahead of Sunday's launch of theinitiative. The shipping sector was further hurt by the firstfall for freight rates in nine days. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/orlistat-cheap-uk.pdf ">how to order orlistat</a> The suggestions, contained in a long-awaited report, are a hot-button issue for passengers, many of whom have chafed under strict rules that require portable electronic devices be turned off for takeoff and landing. <a href=" http://www.glencar.ie/buy-cheap-periactin.pdf#manufacturing ">buy periactin online uk</a> The memo was designed to help Republicans get through the August town hall meetings. Republican aides described the talking points as a refresher on what the House has already been doing to dismantle the healthcare law.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://www.novacast.se/hardon-pills-review.pdf ">hardon pills review </a> Now here comes Jay-Z out of music, out of the business empire he has built for himself, taking Cano away from Boras and making Boras lose his mind. Here comes Jay-Z to even trash-talk Boras in a new song: <a href=" http://supergeniusstudio.com/buy-tretinoin-online.pdf#verandah ">tretinoin cream 025 purchase</a> In his statement, Wallace said the security costs comprised £845,600 spent by the Metropolitan police, £73,000 spent by the City of London police and £25,233 spent by the British Transport police. He said these were marginal costs – money spent specifically on the funeral – and not costs that would have been incurred anyway, such as money spent on wages. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/canadian-nexium.pdf ">nexium use in dogs</a> Content engaging our readers now, with additional prominence accorded if the story is rapidly gaining attention. Our WSJ algorithm comprises 30% page views, 20% Facebook, 20% Twitter, 20% email shares and 10% comments. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/bupropion-uk-licence.pdf#wonder ">bupropion prescription uk </a> The statement continued, "Afterwards, all marches will meet at the nearest intersection, and will all head to Ramses Square. Meanwhile, million-man marches will be held in all other Egyptian governorates." <a href=" http://www.edencamp.co.uk/accutane-treatment-uk.pdf ">accutane amazon uk</a> * Asia-Pacific law firm King & Wood Mallesons is mergingwith British law firm SJ Berwin LLP, creating a firm with morethan 2,700 lawyers in over 30 offices around the world. Thecombination is a significant move into the British and Europeanlegal markets for the company, whose formation in 2012 was thelargest law firm merger not to involve a U.S. or U.K. partner.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).