Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I've just started at <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-rizatriptan-benzoate.pptx#masquerade ">buy generic maxalt online</a> Amanda also has "profound" body image problems, is obsessed with plastic surgery and has blown through $1.2 million of her $4 million life savings in a "short" period of time, the paperwork stated. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/olanzapine-c-48.pdf#government ">zyprexa euphoria</a> Although hard to imagine, the shortage in the skilled and highly-educated workforces is expected to grow in the coming years. Expatica therefore introduces the International Job Fair, the event for pursuing an international career in the Netherlands. <a href=" http://www.inghirami.com/skelaxin-800-mg-dosage.pdf#sailing ">skelaxin classification</a> The wealth manager named Frank DeBlasi as a wealthmanagement advisor for the Private Client Reserve of U.S. Bankin Phoenix. DeBlasi recently worked for J.P. Morgan Private Bankas a senior vice president and private banker in the Scottsdale,Arizona area. <a href=" http://www.jilchambless.com/adapalene-cream-wrinkles.pptx#absorbed ">differin cream reviews makeupalley</a> More than 30,000 workers at major auto makers including Ford, Nissan and General Motors returned towork this month after a strike for higher wages that cost theindustry $2 billion in lost output revenue over four weeks. <a href=" http://randyniles.com/cost-of-nurofen-plus.pdf#green ">nurofen capsule moi 400 mg prospect</a> Conflicting comments have fuelled speculation about theattackers' identity. While the foreign minister said there was awoman attacker killed, Interior Minister Joseph Ole Lenku hadsaid on Monday they were all men but some had dressed as women.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Looking for work <a href=" http://www.endcyberbullying.org/synthroid-cost-in-canada.pptx#balmy ">synthroid 100 mcg dose</a> An estimate of data provided to Reuters by Weiboreach, asocial media data analysis firm, shows that in a random sampleof 4,500 highly influential users known as "Big Vs", those witha self-reported occupation in government or academia had a muchhigher rate of deletion in August than those in entertainment. <a href=" http://www.kth.ee/over-the-counter-alternative-to-lansoprazole-uk.pdf ">what is lansoprazole 30 mg</a> Every now and then, for reasons not fully understood, the Sun's atmosphere sends out flares that often cause a coronal mass ejection – a storm of charged particles can burn out satellites or even electronic ground equipment here on Earth, somewhat similar to the electromagnetic pulse of a nuclear weapon. <a href=" http://jfafilm.com/seroquel-xr-cost-walmart.pdf#triggers ">seroquel 250 mg wirkung</a> Nelson Cruz was greeted with a standing ovation by a towel-waving crowd in Texas during the Rangers' one-game playoff with the Rays two weeks ago, while Jhonny Peralta was given a hero's welcome when he made his return to the Tigers at Comerica Park during last week's ALDS. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-is-the-cheapest-place-to-buy-propecia.pdf ">where is the cheapest place to buy propecia</a> The women allegedly held captive for a decade by a fiendish former school bus driver had an emotional reunion July 2 when they filmed a “thank you” video for all their supporters two months after their rescue. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-accutane-online-uk.pptx ">buy accutane 40 mg</a> He said the final approach shot was “just kind of a smooth gap wedge for me. Kind of bread and butter. Hard enough where I could hit it, but it wasn’t an easy shot, a touch shot, I could go ahead and make a good swing at it. It was kind of a perfect yardage.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).