Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Will I have to work shifts? <a href=" http://www.uppfinnaren.com/femara-25-mg-price-in-pakistan.pdf#goon ">generic femara available</a> If Alex Rodriguez is telling the truth these days, about what drives him to get back to the big leagues — if this isn’t all just about laying the groundwork to keep as much of his money as he can — then he doesn’t get suspended, there is no Biogenesis case against him, he plays for as long as he is healthy. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/will-generic-duloxetine-available#unseen ">what works better zoloft or cymbalta</a> If the country decides to try to rely on private space companies, &ldquo;If there&rsquo;s an accident (Ross points out two shuttles have failed) the company will probably go out of business, and then we&rsquo;ll be high and dry. <a href=" http://www.markolukac.com/viviscal-voucher-codes.pdf ">viviscal voucher codes</a> "Games have a larger effect on learning than traditional materials in particular areas, like language acquisition, science, mathematics and social studies," says games scholar Professor Constance Steinkuehler, a former White House analyst. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheap-paroxetine-online.pdf ">buy paroxetine 20mg</a> The president's condition, described as a subdural hematoma, came from hitting her head in a fall in August. The operation,from which she is expected to fully recover, involves drainingblood that has pooled between the brain and the skull. <a href=" http://www.assurscoot.com/haute-health-virilis-pro.pdf ">what does virilis pro do</a> When the scientists compared the differences in sensitivities between human populations in different parts of the world, they found no sign of regional differentiation. In addition, the ability to smell one of the compounds does not predict the ability to smell another.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Hold the line, please <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-za-akne-mittelschwere.pdf ">isotretinoin effect on liver</a> Back then, investigators discovered a grisly crime scene in a Boston suburb. Three men, their throats slashed open, laid dead in the exact same position, with seven pounds of marijuana dumped over their bodies. <a href=" http://fotahouse.com/maximum-dose-ibuprofen-child.pdf#torture ">800 mg of ibuprofen</a> The insolvency administrator for the Praktiker holdingcompany, Udo Groener, admitted prospects for shareholders andcreditors had dimmed, but said there were positives, such asmaking it easier to terminate unfavourable contracts. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/singulair-10-mg-buy-online.pdf#correct ">singulair 20 mg per day</a> Francois had never heard of Burgundy, a 1970s TV anchorman in San Diego, or the first &ldquo;Anchorman&rdquo; movie. But he was amazed that everyone in a brainstorming session could recite lines from the movie. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/renova-cream-online-uk.pdf#tortoise ">obagi tretinoin cream 0.1 best price uk</a> "There's no winning when families don't have certainty overwhether they're going to get paid or not," Obama told reporterswhen he visited a downtown Washington lunch spot that wasoffering a discount to furloughed federal government workers. <a href=" http://vonfluestudio.com/buy-flagyl-500mg.pdf#liver ">order flagyl overnight</a> "We&#39;re setting out to create a night that&#39;s all about making things and creativity in the spirit of everyone that uses YouTube," said Jonze. "As well as giving out awards, we&#39;ll be making live music videos. The whole night should feel like a YouTube video itself. We&#39;re getting together a group of amazing artists and filmmakers to do this live -- tune in to see what happens live."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).