Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I really like swimming <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medications-side-effect-gabapentin#insignificant ">cost erectile dysfunction shots hw much does</a> Details of DoCoMo's winter promotion have yet to be hammeredout, the sources said. It is expected to be similar to thesummer programme in which the carrier offered discounts on onlytwo handset models. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-tamoxifen-citrate-from-canada.pdf ">where can i buy nolvadex online</a> The directors also criticised the deal to give control ofTelecom Italia to Telefonica, saying its terms brought benefitsonly to a few shareholders, without taking into account themajority of investors. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/para-que-serve-o-comprimido-buscopan-composto.pdf#murderer ">where can i buy buscopan tablets</a> Rodriguez is in the most preeminent district in the country, led by a U.S. Attorney who takes down Wall Street billionaires as if they are punks. And it’s not like Bonds and Clemens came away from those trials in good shape. <a href=" http://www.kfc.pt/what-dose-of-propecia-should-i-take-for-hair-loss-permanent.pdf#independent ">propecia costco pharmacy odessa</a> The second image showed changes at the site, including a crane which would be necessary to mount and remove the rocket engine, and vegetation in front of a flame trench which had turned brown, probably as a result of the engine test, the report said. <a href=" http://www.adstone.pl/ordering-accutane-online.pdf ">order isotretinoin canada</a> None of this makes a taper in December entirely impossible. There is a press conference then, and now that we have the government collecting data once again it is possible we&#8217;ll see some figures that could be used in justification.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm a trainee <a href=" http://www.careercadence.com/lithium-eskalith-lithobid.pdf#method ">buy eskalith</a> Cameron said he had had to contend with a huge hole in thepublic finances left behind by Labour, which was in power from1997 to 2010, while suggesting he would try to cut or freezetaxes, and look at "all markets" to ensure they were treatingconsumers fairly. <a href=" http://www.bharat79.com/maxifort-zimax-sildenafil-efectos-secundarios#booty ">maxifort zimax contraindicaciones</a> Seeking an injunction on a patent used in a standardagreed by an industry may break EU antitrust rules if thepatent-holder previously promised to license the patents onfair, reasonable and non-discriminatory terms and a licensee iswilling to pay a fair fee, the commission said in its statement. <a href=" http://www.webdynamics.ca/prednisone-10-mg-para-que-sirve.pdf#strain ">prednisone 10 mg twice a day</a> &ldquo;DFS were very good in the respect that they said &lsquo;just do what you want&rsquo;. I had to think about what I wanted to do because, as much fun as it would be to do a 30ft foam shark, I wanted it to be something people could use. I wanted it to be relevant from a design perspective, something that looked quintessentially Giles and for it to look &lsquo;sophistapop&rsquo;- that is, have pop sophistication. <a href=" http://www.jilchambless.com/clomid-tablets-online.pptx ">clomiphene online canada</a> The class rules allowed teams to make certain changes to their purpose-built AC72s. But even the tiniest alterations were checked by a team of independent measurers before racing and certified as conforming to specifications. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?prilosec-otc-discount-coupon.pdf#especially ">otc omeprazole cost</a> Clinical psychologist Katie McLaughlin, whose research at the University of Washington in Seattle focuses on post-traumatic stress disorder, or PTSD, says trauma alters the chemistry of the brain. So Azzurra would associate something touching her face with her panic during the attack. "It's typical conditioning," McLaughlin says, and for most people it fades over time.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).