Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/manfaat-obat-nexium-esomeprazole-20-mg.pdf ">cheap alternative to nexium</a> The financials sector underperformed as investors cashed inon high-yielding stocks after a stellar performance from thebanks this year. Top lender the Commonwealth Bank of Australia fell 0.8 percent while National Australia Bank dipped 0.6 percent. <a href=" http://www.myh.org.uk/low-dose-accutane-5-mg-argentina.pdf#parlour ">accutane month 5 two</a> Despite Cohen's apparent distaste for the term, "edge"appears to have been used frequently inside SAC by employees whowere struggling to outgun the markets and each other. Onevariation is "black edge," which the Justice Department saidmeant "Inside Information." <a href=" http://www.jaxmediator.com/buy-superdrol-clone-online.pdf#gardener ">superdrol 250 uk</a> UBS and Credit Suisse declined to comment.Zuercher Kantonal Bank said the bank was currently notaware of a FINMA investigation. Marc Buerki, CEO of Swissforeign exchange broker Swissquote, said it was not partof the investigation. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-clindamycin-topical-solution-online.pptx#wealth ">buy clindamycin phosphate gel 1</a> British journalist and women’s rights advocate Criado-Perez spearheaded a campaign earlier this summer to put women on new UK bank notes after the Bank of England unveiled an all-male lineup of prominent candidates. <a href=" http://www.carolineclub.co.uk/zyban-online-uk.pdf ">bupropion prescription uk</a> Bottom line: Short of installing its own cameras in every ballpark, there’s no way for MLB to guarantee true video independence. So for those worried about replay review taking the human element out of the game, chill. The cats working the camera have a pulse. So do the producers and directors who control what we see.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-dosage-solution.pdf#thirteenth ">isotretinoin dosage epocrates</a> Although they went on to win the Ashes in both cases, this time they must make sure their level does not dip and try to build up a momentum and confidence that they can carry into the return series down under, which starts in November. <a href=" http://www.valentineavoh.com/fentanyl-patch-discount-coupons.pdf ">fentanyl patch 75 mcg street value</a> The doctor, who wasn&#8217;t very optimistic about Niuniu’s case, urged Yan and her husband to be practical and to think about moving on. But every time they saw Niuniu’s face, or every time they touched his bald head, it made it harder and harder for them to give up. She confessed to me one day, “Sometimes I really regret bringing him into this world to suffer from the sickness. I know as a mother it is very inappropriate to have such feelings, but I just feel so guilty.” <a href=" http://www.wigt.co.uk/buy-anafranil-canada.pptx#directory ">generic name for clomipramine</a> The cases are In re: Standard & Poor's Rating AgencyLitigation, U.S. District Court, Southern District of New York,No. 13-md-02446; and U.S. v. McGraw-Hill Cos et al, U.S.District Court, Central District of California, No. 13-00779. <a href=" http://www.argentfm.com/where-can-i-purchase-celebrex.pdf ">where can i purchase celebrex</a> In a sign of how regionalized and entangled the conflict has become, Kurdish militants clashed with al Qaeda-affiliated rebels from the ISIL and Jabhat al-Nusra over a series of villages along the northeastern border with Iraq. <a href=" http://www.webdynamics.ca/is-generic-finasteride-as-effective-as-propecia.pdf#assumption ">buy finasteride proscar propecia</a> The Giants have not shown one sign that they are capable of snapping out of whatever it is they are in and getting on a run. Blame everybody and everything. GM Jerry Reese put together an ill-conceived roster. Coughlin has been unable to shock this team back to life. Manning is so desperate to make a play that he can’t stop throwing it to the other team. There’s no running game. The offensive line is decimated.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).