Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

It's serious <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-50-mg-daily-english.html ">zoloft generic cost retail</a> The Dow Jones industrial average fell 104.52 pointsor 0.68 percent, to 15,153.72, the S&P 500 lost 8.2points or 0.48 percent, to 1,683.55 and the Nasdaq Composite dropped 7.81 points or 0.21 percent, to 3,773.79. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-lxte.pptx#it ">levitra pohz</a> “It would be a big opportunity,” James said of potentially being active for the first time. “I’ve been through a lot just throughout my lifetime, and God has been so good and has brought me so much, so it’d be just one of those things that I’d cherish it for that moment. But then if I’m called upon, it’s all business and I’ll try to help the team win.” <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/generic-valacyclovir-500-mg.pdf ">where to buy valtrex</a> &ldquo;On one occasion when a fellow employee did not take the time for lunch, Pierini remarked to Ziv, in the presence of other employees and for them to hear, &lsquo;Not like you, fatty,&rsquo; &rdquo; according to legal papers. <a href=" http://ishedlight.com/slim-expert-ultra-strong-reviews.pdf ">slim expert ultra strong side effects</a> And the shadow chancellor, like his opposite number, will be pleased to see some of his key allies in important posts - including Rachel Reeves, his former number two, taking over the work and pensions brief, and Vernon Coaker moving to shadow defence. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/cheapest-imitrex.pdf#you ">imitrex injection how supplied</a> Houston always took a great interest in medical education, and enjoyed examining students in vivas and clinical cases. On one occasion a candidate was asked to describe the complications associated with lying in bed, and promptly asked: &ldquo;Single or double, sir?&rdquo; Houston&rsquo;s fellow examiner wanted to mark down the student for impertinence, but Houston felt more inclined to award honours for quick wit.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://atlantisclubkft.hu/nexium-packets-ingredients.pdf#repair ">where to buy nexium online</a> Fast Retailing Co Ltd, Asia's biggest retailer and operator of the Uniqlo clothing chain, said on Thursday it had signed a Europe-led safety pact for Bangladesh garment factories after a building collapse in April killed more than 1,100 people. <a href=" http://www.medizzine.com/?power-pill-100-reviews.pdf ">power pill 100 cheapside</a> In December 2004 Voyager 1 crossed the termination shock, a region of extreme turbulence where opposing solar and interstellar winds collide. Crossing this threshold signalled that Voyager had taken a significant step towards leaving the Solar System. <a href=" http://loughcu.ie/african-superman-2900-mg.pptx#profession ">african superman pills ebay</a> "The two of them agreed that all sides need to keeptalking," White House spokesman Jay Carney told reporters afterthe call between Boehner and Obama. "It at least looks likethere is a possibility of making some progress here." <a href=" http://freaktab.com/desyrel-mg.pdf#remove ">trazodone tablet papo</a> Holme and de Viron removed these external and planetary effects from five decades of length of day data, exposing the 5.9-year period. They then compared bumps in the cycle, which correspond to sudden jumps in the length of day, with geomagnetic jerks detected since 1969. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/order-generic-propecia.pdf#cyclist ">online doctor prescription propecia</a> The Braves . . . the Red Sox . . . When Rivera went back on the mound for the ninth, the hormones and the tangled synapses wouldn’t leave him alone. “I was bombarded by emotions,” he said. Closing time wouldn’t be easy. Somehow, he got two outs, and then here came two invaders: by special permission of crew chief Mike Winters, Derek Jeter and Andy Pettitte walked to the mound to pull their pal from the game.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).