Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to cancel a cheque <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/olanzapine-jubilant-10-mg.pdf ">zyprexa liquid</a> Ireland is one of several European Union member states facing scrutiny from the EU's competition authority, which on Thursday said it was looking into corporate tax arrangements in several countries including Ireland. <a href=" http://vallashopen.se/doliprane-nourrisson-avec-ou-sans-ordonnance.pdf#assign ">doliprane paracetamol difference</a> The Pro Football Hall of Fame running back was dressed in prison denim when he appeared via video conference on Thursday from Lovelock Correctional Center and spoke to a parole board commissioner 100 miles away in Carson City. <a href=" http://beetperformer.com/l-arginine-review.pdf#fanny ">l arginine benefits side effects</a> &#8220;The product is strong, interest rates are low and there are some attractive PCP deals, so I think there is a bit more upside to come yet. I don&#8217;t see the total industry volume going beyond 2.2 or 2.3 million, but I have no reason to think it should go down, either.&#8221; <a href=" http://livrespensadores.net/ky-jelly-fertility.pdf#sideways ">ky jelly 8919</a> "This is one of the most elusive and mysterious outbreaks we've encountered," Bernadette Dunham, director of the FDA's Center for Veterinary Medicine, said in a statement. "Our beloved four-legged companions deserve our best effort, and we are giving it." <a href=" http://randyniles.com/brufen-400-mg-is-used-for.pdf ">brufen tablet usage</a> MILAN, Aug 12 (Reuters) - Italy's tax police said on Mondaythey are seizing houses, hotels and other assets totalling 250million euros ($336 million) as part of an investigation intoalleged false accounting and market manipulation by the formerowners of insurer Fondiaria-Sai.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll call back later <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?pristiq-jittery.pdf#housing ">pristiq gad</a> Ask.fm&rsquo;s terms of service say users must be 13 or older, although this can be ignored in a registration process that takes seconds. A statement from the website says it has &ldquo;policies in place that empower our users to protect themselves and to invite our intervention when required&rdquo;. Users can switch off anonymous comments in their privacy settings, and if they do receive an offensive comment, they can block the user and report the incident. But campaigners say it needs better verification of users&rsquo; details, better monitoring of abuse and clearer reporting procedures. <a href=" http://www.aspanri.org/?cheap-generic-finasteride-uk.pdf#sniffed ">topical finasteride purchase</a> "I am so much happier than I have ever been," Armstrong said. "I never thought I would feel this way. John and I have an equal respect for one another. We have a real friendship and partnership." <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-prices-australia-xmas.pptx#rack ">how to take clomid and nolvadex for pct ptrov</a> Throughout all that persecution, the Jews held tight to their sacred texts &ndash; whether by refining them while in exile in Babylonia, or by preserving the Torah scrolls during the Roman pillage. &ldquo;The Roman Empire has come and gone,&rdquo; said Schama, with a note of triumph, &ldquo;but go into a synagogue any Saturday, and you&rsquo;ll still hear those words.&rdquo; <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?himcolin-gel-price.pdf ">himcolin tube</a> Mostly, though, the film rails at the idea that raising wages and taxing the top 1 percent is an attack on &ldquo;job creators,&rdquo; insisting that for business to thrive it requires consumers with sufficient income to be able to spend, and the investment of government funding in infrastructure to stimulate more jobs. Cogent arguments, perhaps, so why couldn&rsquo;t the film allow for other points of view on the subject from respectable sources? Instead, by way of discussion, &ldquo;Inequality&rdquo; shows eye-rolling snippets of fatuous comments on Fox News. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-arcoxia.pdf#assured ">purchase arcoxia</a> A local government buckling under the weight of its own debt is a troubling scenario for the leadership, and one that Deutsche Bank has said could potentially pose a systemic and macroeconomic risk to the country.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).