Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://keaneynevin.ie/?sumatriptan-50-mg-tabletes.pptx#consume ">imigran radis 100mg</a> One of the two ethnic Chechen brothers from Russia who are accused of staging the Boston Marathon bombings spent six months last year in Dagestan. Russian investigators have been trying to determine whether he had contact with local rebels. <a href=" http://lafrusleria.com/es/revatio-tabletta ">revatio cost assistance</a> "You are constantly learning," said Oracle skipper Jimmy Spithill. "This is the most we've learned, lining up against these guys. Even after today we have a heap of stuff we'd like to do with the boat." <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/omnic-tamsulosina-cloridrato.pdf#bound ">tamsulosin hydrochloride 0.4 mg price</a> For the last 10 years, Steven Cole, a University of California, Los Angeles, professor of medicine and a member of the UCLA Cousins Center, and colleagues, including first author Barbara L. Fredrickson at the University of North Carolina, examined how the human genome responds to stress, misery, fear and all kinds of negative psychology. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/tretinoin-gel-001-buy.pdf#icebox ">purchase retin-a micro online</a> "I believe that while our housing system must have a limited government role, private lending should be the backbone of the housing market, including community-based lenders who view their borrowers not as a number, but as a neighbor," Obama said. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/lioresal-25-mg-comprimidos.pdf ">how many baclofen 10mg to get high</a> The first award she won at a field trial was with a Pointer called Boss, in Scotland in 1949. The first English Setter she handled was the Field Trial Champion Sharnberry Whitestone, and she always said later that she had been &ldquo;spoilt&rdquo; by him , as he was one of those once-in-a-lifetime dogs, winning more awards than any other English Setter in Britain, including the English Setter Challenge Trophy in six consecutive years (1951-56). Bettie Town won this trophy for the last time in 2002.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll put her on <a href=" http://www.tcheaz.com/alli-to-buy-online-uk.pptx#plumage ">compare alli prices</a> The vast majority of applicants competing to open medical marijuana dispensaries in Massachusetts will continue on to the final round of consideration, when the state will grant 35 licenses, health authorities said Monday. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/olanzapine-zentiva.pdf ">zyprexa zydis 7.5 mg</a> Bragg's team said that with growing public pressure, such as criticism of the sponsorship of the 2012 London Olympics by McDonald's and Coca-Cola, it may be become a liability for athletes to endorse unhealthy foods and beverages. <a href=" http://www.careforuganda.org/index.php?option=day-after-viagra#appearance ">cialis castellano</a> A 24-shot rally ended with a fabulous forehand winner from Djokovic, who moved 4-2 up, and he showed great athleticism to run away with the match against a fatigued del Potro, who is still searching for his first Masters title. <a href=" http://atomsystem.com/can-you-buy-albuterol-inhalers-online.pdf#designer ">buy proventil inhalers online</a> "Auto-scaling is very complex and there are not many cloudproviders that can do it well, but Amazon is great at it," saidKyle Hilgendorf, a cloud computing analyst at Gartner. "I don'tthink anyone thinks IBM has a better cloud service." <a href=" http://armanoswine.se/can-you-buy-ventolin-over-the-counter-in-uk.pdf#organic ">can you buy ventolin over the counter in italy</a> The absence of concrete guidance as to the goal of asset purchases, which has been vaguely defined as aimed toward substantial improvement in the outlook for the labor market, neutralizes their impact and complicates an eventual exit, according to the paper's authors, Arvind Krishnamurthy of Northwestern University and Annette Vissing-Jorgensen of University of California, Berkeley.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).