Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Until August <a href=" http://www.markolukac.com/silofast-d-tab.pdf ">silofast</a> "These results demonstrate progress on the fiscalstabilization and responsibility measures this administrationhas taken, and we remain focused on implementing fiscaloversight measures to increase revenue collections," she said ina statement. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-online-canada-duty.pptx#serve ">20 mg accutane once a week normal</a> Gardner also suggested that perhaps Girardi’s hope to have him as a pinch-hitter before he’s ready to play again might not work. “I think if I can run 100%, I can swing and do everything else 100%,” Gardner said. “But I’ve never had this kind of thing happen before, so I don’t know. We don’t have a lot of time left, so we’ll see.” <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/remeron-price-canada.pdf ">mirtazapine 15 mg</a> The World Gold Council estimates there are about 2,000tonnes of gold locked away in temples - worth about $84 billionat current prices - which Indian devotees have offered in theform of jewellery, bars, coins and even replicas of body parts,in the hope of winning favours from the gods or in thanks forblessings received and health restored. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/best-place-to-buy-rogaine-foam.pdf ">can you use rogaine for receding hairline</a> Speaking at a mass rally staged by Morsi's Muslim Brotherhood in Cairo, the two dozen former parliamentarians, all Islamist members of the Shura Council that was dissolved by court order, accused the military of attempting to restore a "corrupt and dictatorial" regime. <a href=" http://generator.org.rs/index.php/tribulus-terrestris-dosage-for-ed.pdf#classic ">cheap buy online tribulus terrestris</a> -- U.S. diversified manufacturer Crane Co to buy U.S.manufacturer of electronic bill acceptors and transactionmechanisms MEI Conlux from private equity firms Bain Capital andAdvantage Partners (notified May 31/deadline extended to July 19from July 5 after Crane offered concessions)

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.bharat79.com/filagra-100-side-effects#louisa ">filagra 100 blue</a> The U.S. Central Intelligence Agency says in its global fact book that North Korea's annual per capita income was $1,800 in 2011, in purchasing power terms, the 197th in the world and about 5.5 percent that of South Korea. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/clomiphene-citrate-for-sale-uk.pdf#renamed ">provera and clomid success rates uk</a> "For almost three years, Wal-Mart has worked on a plan to bring new stores to Washington, and we are close to opening our first location in the city," Barron wrote in the two-page op-ed. "Unfortunately, the District may soon adopt legislation that discriminates against business and threatens to undo all that we have accomplished together." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-can-i-buy-premarin-online.pdf ">premarin 0.3 mg buy</a> While spreads have narrowed since Fed chief Ben Bernankeindicated any slowing of stimulus would be data dependent, thegap between the benchmark 10-year bonds remains near its highest in almost seven years. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/buy-cheap-nolvadex-uk.pdf#cruelty ">citrato de tamoxifeno 20 mg como tomar</a> Nikos Michaloliakos, the leader of Greece&#8217;s far-right Golden Dawn Party has been arrested by Greek police along with a party lawmaker following the fatal stabbing of an anti-racism rapper by a Golden Dawn supporter. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/when-will-generic-nexium-become-available.pdf#ant ">esomeprazole tablets ip 20 mg</a> The classified documents that Snowden had downloaded from the U.S. National Security Agency were stored on smaller devices, such as hard drives and thumb drives, and they have not been turned over to the Russian or Chinese authorities, said Ray McGovern, a former Central Intelligence Agency analyst.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).