Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

The National Gallery <a href=" http://www.valentineavoh.com/are-there-foods-that-contain-coq10.pdf ">coq10 high blood pressure dosage</a> He "may prove a greater liability than his development record can transcend", The Times of India says, but adds that "balanced against this peril is the possibility that he would energise and expand the BJP&#039;s base". <a href=" http://stadsmagasinet.se/diflucan-200-costo.pptx#rake ">diflucan 200 mg oral tablet</a> Exclusive breastfeeding for the first six months is the single most preventive intervention for ensuring child survival. A Lancet-published study estimates 13 percent of all deaths of children under five years old could be prevented by exclusive breastfeeding, while a further six percent of deaths could be prevented by combining exclusive breastfeeding with the timely introduction of appropriate complementary foods after age six months. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/nexium-iv-dilution.pdf ">buy generic nexium online</a> Using a shadowy figure operating out of a business centre in Cornwall, Mr Sibley obtained full details of Stuart Farman&rsquo;s finances and the contents of his bank account. Claiming to be from the Inland Revenue, the &ldquo;blagger&rdquo; rang Farman&rsquo;s 82-year-old mother asking for her maiden name, which she gave without question. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/cheap-effexor-xr.pdf ">effexor xr 37.5 mg menopause</a> "With 47 days left until the primary, some powerful voices are making it clear that they still don't want me to run," Weiner wrote. "This race for Mayor isn't about me. It's about you. And I'll never lose sight of that." <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?vistagra-100-tab.pdf ">vistagra 50 tab price</a> The tone and body language of national security advisor Shivshankar Menon, who briefed the media on the hour-long talks, bespoke an engagement that, if not frosty, was weighed down by the issue of terrorism, with India refusing to even examine other matters unless the terrorism issue was addressed. Even the usual cliches about the meeting between cordial or constructive was absent.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-ib-dosage-chart-lsu.pdf#blot ">where can i buy motrin 800 mg ulotka</a> A similar open-ended system is being planned in Poland,where six banks, including biggest lender PKO BP, haveteamed up to create a payment system which could challenge thebusiness model of credit card companies such as MasterCard and Visa. <a href=" http://www.autoempleo.net/buy-permethrin-spray.pdf#hurt ">buy permethrin cream for scabies</a> The left-hander exited after issuing a one-out walk to Justin Smoak in the seventh, and the bullpen didn't hold up its end of the bargain. Jose Cisnero fanned Dustin Ackley, but walked Mike Zunino ahead of the deciding hit from Saunders which put Seattle ahead by a 4-2 count. <a href=" http://fotahouse.com/getting-off-effexor-xr-weight-gain.pdf#obedience ">effexor xr 37.5 mg hot flashes</a> We were also lucky to film on location at Columbia University. But it’s impossible to completely lose yourself in a role when you’re filming out in the open. There’s this one shot where I’m walking up the steps of the Low Memorial Library for the first time. And on each side of the shot there were about 300 people lined up because everyone had come out to watch us film. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/is-buying-doxycycline-online-safe.pdf#persons ">cheapest place for doxycycline</a> Witnesses described a gunman opening fire from a fourth-floor overlook, aiming down on people on the main floor, which includes a glass-walled cafeteria. Others said a gunman fired at them in a third-floor hallway. <a href=" http://www.gcva.com/buy-flonase-online-canada.pdf ">buy flonase</a> "It is important for us as a ministry to know what is killing Malawians out there so that we can plan ahead and put appropriate interventions in place to prevent that - and also to put out health messages," says Dr Charles Mwansambo, Malawi&#039;s Health Secretary.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).