Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://www.iap.org.br/griffonia-simplicifolia-gnc.pdf ">griffonia simplicifolia seed buyers</a> In February 1997, following the accident, Wisconsin Centralagreed to federal safety inspection directives to roll outwidespread improvements to its tracks, railroad cars andlocomotives. For example, it agreed to spend at least 30 percentmore on track improvements. <a href=" http://www.future-es.com/mobic-online-pharmacy.pdf#hint ">what is meloxicam 15 mg tablet</a> Infosys, India's second-largest software exporter by revenue, reported a marginal 1.6% increase in net profit for the July-September quarter. The company, however, revised its projected revenue growth in dollar terms for the fiscal year through March to 9%-10% from its earlier forecast of 6%-10%. <a href=" http://keaneynevin.ie/?celebrex-200-mg-capsule-rigide.pptx ">generic celecoxib price</a> Not because I took a poll of Roma to find out if they were offended. If some mysterious disease had carried away every gypsy on the planet, and there were none left to offend, I still wouldn’t use it. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/intacoxia-90-mg.pdf#length ">intacoxia 90</a> Icahn, whose Icahn Enterprises has assets of approximately$29 billion, said in the filing that "as a hardened veteran ofseven bear markets I have learned that when you are lucky and/orsmart enough to have made a total return of 457 percent in only14 months it is time to take some of the chips off the table." <a href=" http://powerbible.com/buy-lamictal-cheap.pdf#exposure ">buy lamotrigine xr</a> Zimmerman, 29, is charged with second-degree murder in the shooting of Martin, 17, on the night of Feb. 26, 2012 in Sanford, Fla. Zimmerman maintains he shot Martin in self-defense after Martin suddenly attacked him.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/buy-alli-tablets-uk.pdf ">alli uk shortage</a> Council officer Colin Chick said the authority had now put all staff, both internal and external, through new safeguarding procedures, which make the reporting process "open and transparent". <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/mirtazapine-30-mg-tablets.pdf#plus ">mirtazapine 45 mg effects</a> Setting out its plans to scrutinize 128 top euro zone lenders, the ECB earlier promised to put them through rigorous tests next year, staking its credibility on a review that aims to build confidence in the sector. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?meloxicam-15-mg-tablet-picture.pdf#bought ">meloxicam tablet dosage for dogs</a> Indeed, the nasty cash crunch that roiled China's interbanklending market in late June, was due in part to banks' need forcash to fund payouts on maturing wealth management products thatwere supposedly off-balance-sheet. <a href=" http://3dinspectionontour.com/himcolin-gel-buy-online-india.pdf#travelling ">himcolin gel with condom</a> The company cut net financial debt to 1.3 billion euros byend-June, compared to 1.5 billion euros a year earlier. Creditratings agencies Moody's and Standard & Poor's have recentlyupgraded Amadeus' credit rating. ($1 = 0.7557 euros) (Reporting by Clare Kane; Editing by Paul Day and JaneMerriman) <a href=" http://empatiacomunicacion.com/metoprolol-online-prescription.pdf ">pastillas lopressor metoprolol 25 mg</a> Not every house-hunter in search of a tear-down project is hankering after show homes that steal the technology spotlight. When Gerd and Vera Reimann-Dubbers replaced a shed-like bungalow with a Lutyens-inspired country house and the cowshed with a pool room in Sturminster Newton in Dorset, three factors governed the couple&rsquo;s designs.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).