Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

The line's engaged <a href=" http://www.lisovani.cz/risperdal-consta-dosing-schedule.pdf ">risperidone microspheres im</a> Washington faces a dilemma in dealing with its major regional ally; Egypt controls the strategic Suez Canal and has a peace treaty with neighboring Israel but its army overthrew in July the first freely-elected president, Islamist Mohamed Mursi, after mass protests against his rule. <a href=" http://adanercantabria.com/?is-1000-mg-of-robaxin-too-much-skin.pptx#cliff ">robaxin tablets nvidia</a> The CPSC recommends anchoring furniture and TV to the wall or putting TVs on sturdy, low bases. If you are putting the TV on a high surface, push it back as far as possible. Keep remote controls, toys and other items off the TV stands or furniture. TV and cable cords should also be fastened away from prying hands. Children should be supervised in rooms were these precautions haven't been taken. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?dostinex-online-uk.pdf#taxi ">buy dostinex online</a> Brotherhood supporters say the death toll is far higher,with hundreds of bodies as yet uncounted by the authorities,whose troops and police crushed protests seeking the return ofdeposed President Mohamed Mursi. <a href=" http://stadsmagasinet.se/refissa-tretinoin-cream-005-40g.pptx ">retin a micro tretinoin gel 0.04</a> Since 2010, energy company Apache Corp and engineering firm KBR Inc have successfully sued to leave Chevedden's proposals off their proxy statements, claiming in part that he failed to prove owning shares. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/online-zantac.pdf#prey ">order ranitidine</a> Ross’ decision to step down could have long-standing implications for other judges. If anything, now when judges score a fight, they will do so with the knowledge that putting forth a dubious scorecard could subject them to the type of criticism that Ross has received.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I've just graduated <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?famvir-famciclovir.pdf ">buy generic famvir online</a> Read earned the nickname "Chopper" after asking a fellow inmate to slice off his ears during one of his prison stints. Read once said he made the request in a bid to get transferred out of the notoriously rough cell block where he was housed. Another time, he said it was an attempt to win a bet. <a href=" http://iacs.org.br/buy-nolvadex-uk-online.pdf ">tamoxifen buy australia</a> The Wars of the Roses were a 30-year civil war fuelled by a dynastic power struggle between two rival Plantagenet factions. Richard's death ended Plantagenet rule and heralded the start of the Tudor era under King Henry VII. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/ordering-rogaine-in-canada.pdf ">can you buy rogaine at shoppers drug mart</a> One of the leading approved treatments for prostate cancer is Johnson & Johnson's Zytiga. In trials of patients that had not previously been treated with chemotherapy, those taking Zytiga, on average, lived five months longer than those who received a placebo. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?where-to-buy-oxybutynin-patch.pdf ">oxybutynin online bestellen</a> Glucose levels among the patients with diabetes averaged 190 mg/dL in those who developed dementia versus 160 mg/dL in those who did not. The difference represented a 40% increase in the hazard for dementia. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/propranolol-hydrochloride-bp-10mg.pdf#specific ">propranolol 10 mg twice a day</a> In 1984, he switched to television again, which culminated in Wogan, his weekly chat show that at one time was aired three times a week. He returned to radio in the early Nineties, and, eight weeks after leaving his breakfast show, started presenting Weekend Wogan, his current two-hour Sunday morning slot.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).