Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Another service? <a href=" http://sabrinacarpenter.com/que-es-minoxidil-5-y-finasteride-1mg.pptx#barrier ">hair loss worse after propecia</a> But critics complain that the crash occurred about 150 feet from the nearest homes that border the airport, where homes border the facility - Los Angeles County's oldest operating airport - on three sides in unusually close proximity. <a href=" http://atomsystem.com/buying-accutane-online-reviews.pdf ">ordering accutane online illegal</a> Those who will likely be told to report to work have critical jobs necessary to protect life and property, like active military, food inspectors and federal hospital workers. That group also includes elected lawmakers and most political appointees. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/malegra-50-mg.pdf ">is malegra 100 safe</a> The premise played out in the overture is that Hans Sachs is a comical storyteller of the Biedermeier era, wandering around his lumber room in a nightshirt searching for inspiration in children&rsquo;s toy-boxes. <a href=" http://janematthewsdesign.com/buy-levlen-ed.pptx ">does levlen ed help acne</a> “I do not run in the circle of people who use the word loosely,” she told ET. “For me it’s out of respect to those people who it was the last word they heard while they were being hung, the last weord they heard when they were being fired, the last word they heard when their house was being burned. <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/purchase-lotrel-online#suit ">lotrel cost</a> Nassau County District Attorney Kathleen Rice says she believes fellow Democrats Eliot Spitzer and Anthony Weiner have no business seeking office: &#39;I’m not a resident of New York City, but I wouldn’t vote for either one.&#39;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

When can you start? <a href=" http://www.novacast.se/order-online-prostavar-rx.pdf ">prostavar rx cheap</a> A simultaneous attack on another prison, in Taji, around 20 km (12 miles) north of Baghdad, followed a similar pattern, but guards managed to prevent any inmates escaping. Sixteen soldiers and six militants were killed. <a href=" http://crearmarca.com/combivent-neb/ ">combivent nebuliser</a> When Macaulay announced Petraeus' new job in April, he said he was pleased to teach at the college, where most students are the children of immigrants. He said he looked forward to leading a seminar on the global economic slowdown. <a href=" http://www.novacast.se/six-star-testosterone-booster-mg.pdf ">walmart six star testosterone booster</a> The big difference is cost sharing through annual deductibles and copayments. Bronze covers 60 percent of expected costs; silver, 70 percent, on up to platinum at 90 percent. Bronze plans have the lowest premiums and the highest cost sharing.  <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/prozac-price-in-india.pdf ">prozac 20 mg weight loss</a> Asked on Tuesday about Telekom Austria's goal of maintainingits BBB (stable) rating, Hannes Ametsreiter told journalists:"Naturally, that is now to be seen in a different light and tobe discussed with the ratings agencies." <a href=" http://hsmai-europe.com/costo-del-misoprostol-en-peru-youtube.pdf ">misoprostol dose for cervical ripening</a> &#8220;Brazil looked petulant&#8221;. Yep &#8211; and it&#8217;s very obvious that this move was just a petty cheap shot by Brazilian politicians to try to score points with their petulant, anti-American base.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).