Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://theclocktowernyc.com/what-is-extenze-ht.pdf ">extenze 3 day pill</a> Police released the addresses of the five bank machines that Lord was taken to and an image of Lord getting out of the Jeep, dressed in a gray tank top, black leggings, and bright orange or pink sneakers. Lord was driven to East Boston Savings Bank on Southampton Street; Metro Credit Union on Massachusetts Avenue; Bank of America and Sovereign Bank on Columbia Road; and Citizens Bank on Adams Street. <a href=" http://www.world-television.com/cheap-generic-atorvastatin.pdf ">cheap generic atorvastatin</a> The additional cuts, known as sequestration, were initially meant to force the White House and Congress to find other ways to cut the budget. But policymakers failed to reach a deal on cutting the deficit and so the cuts went ahead. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/order-differin-gel.pptx#belt ">adapalene 0.1 gel coupon</a> Instead he was true to his word that his family was the priority in making a decision, as he didn’t want to take his three kids out of schools in Westchester after six years here and start over somewhere else, even if it was in his native Chicago. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-generic-seroquel.pdf ">order seroquel from canada</a> Ubisoft's historical action-game "Assassin's CreedIV: Black Flag" came in third place in the poll with 19 percentexpressing interest. Electronic Arts' "Madden NFL 25"and shooter "Battlefield 4" were the participants' fourth andfifth choices, respectively. (Editing by Edwin Chan and Leslie Gevirtz) <a href=" http://www.law-business.com/?aspirin-tylenol-ibuprofen.pdf ">dose ibuprofeno comprimido</a> Does that mean global warming is &ldquo;good&rdquo;? Not in the long run. As temperatures rise, the costs will rise and the benefits decline &ndash; and the balance will tip sooner in some places than others. From 2070, global warming will become a net cost to the world, justifying cost-effective climate action now and in the decades to come.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.czwg.com/abilify-medication-dosage-lowering.pdf#animal ">abilify medication dosage increase side effects</a> To grow the sport, the UFC a year ago hired Gary Cook - the former chief executive of Manchester City football club - with responsibility for the Europe, the Middle East and Africa region, and whose brief includes getting more coverage on to primetime slots. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-oral-acyclovir-uk.pptx#awe ">where to buy acyclovir 400 mg</a> He subsequently bought a couple of Allen&#039;s books but when looking through At The Oblivion Tea Rooms, he "noticed that a number of the poems were in fact versions of my own poems with a few changes made". <a href=" http://drakeed.com/estradiollevonorgestrel-transdermal-system.pdf ">order levlen online</a> The report also shows that 18-year-olds from the richest areas are still 4.3 times more likely to apply to one of the UK's most selective universities - those asking for the highest entry grades - than teenagers from the poorest areas. In 2004 they were six times more likely to apply to these institutions. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/nexium-20-mg-dosage-instructions.pdf#unnatural ">esomeprazole 20 mg teva</a> "We've had distant cousins and friends tell us they saw it on the news in Montreal, Texas, Kentucky, Philadelphia, the UK, and a bunch of other places," Kerr said. "I never could have dreamed that our goofy wedding RSVPs would have drawn so much attention." <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/sumatriptan-beta-100mg-preis.pptx ">price imitrex</a> Murray simultaneously denied a request filed by Cohen'slawyers asking that the SEC turn over to Cohen's team thedocuments related to the case even if it were stayed in favor ofthe criminal proceedings.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).