Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://www.fondapi.it/paxil-cr-25-engorda.pdf ">will paxil make you tired</a> "If you are to give us aid for men and men or for women and women to marry, leave it. We don't need your aid because as far as I am the president of the Gambia, you will never see that happen in this country," he said. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/lansoprazole-30-mg-obat-untuk-apa.pdf#invited ">cost of lansoprazole 30 mg uk</a> We are happy to announce that the winner of this year's competition is Mike Lee, for the lawns at his home in Claygate, Surrey. He impressed the judges, including Mark Fish, author of the Harper Collins Guide to Lawns, with his simple yet elegant stripes. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?cst-zyban-canada.pdf#continuous ">price zyban suth africa</a> The funds, following the transfer of assets, will berequired to hold 75 percent of their assets in stocks until July1, 2014, when their investment policy requirements will beloosened, the draft legislation also showed. <a href=" http://www.edna.eu/en/nexium-uses-ulcer-aid-171 ">cefixime tablets dose fever</a> Richard Crampton, Sainsbury's head of fuels, said the chain wanted customers to benefit from the recent cut in wholesale prices. "Fuel is a big part of the weekly budget for many households, so we hope this cut will be welcomed by drivers across Britain," he said. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/bisacodyl-5mg-directions.pdf#grand ">suppository dulcolax</a> WASHINGTON (AP) — Motorists coming off the Frederick Douglass Memorial Bridge into Washington are treated to a postcard-perfect view of the U.S. Capitol. The bridge itself, however, is about as ugly as it gets: The steel underpinnings have thinned since the structure was built in 1950, and the span is pocked with rust and crumbling concrete.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Stolen credit card <a href=" http://www.kth.ee/retail-price-neurontin.pdf ">gabapentin 300 mg used for back pain</a> But it turns out the American people may have been sold a bill of goods, that the so-called bailout of Chrysler and GM was more about saving the once all-powerful United Auto Workers' union than it was about bringing the companies back to profitability. It's a story that ranges from the slime to the ridiculous that should, as several recent news accounts suggest, be looked at more closely. <a href=" http://instadashapp.com/buy-amoxicillin-500mg-online-uk.pdf#parameter ">order amoxicillin overnight</a> &ldquo;I am really pleased that Tim is on the road to recovery and I am sure his family is pleased that he is recovering. However, even a year later Tim is not by any means the way he used to be." <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/remeron-price-costco.pdf#pail ">remeron 15 mg reviews</a> The survey, which was conducted over the past four years by 3,000 volunteers and staff of the Bhasha Research & Publication Centre (&#8220;Bhasha&#8221; means &#8220;language&#8221; in Hindi), also concludes that 220 Indian languages have disappeared in the last 50 years, and that another 150 could vanish in the next half century as speakers die and their children fail to learn their ancestral tongues. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/syndol-tablets-online.pdf ">syndol generic name</a> How about wireless remote monitoring of manually set brakes to confirm that enough of them have been set to hold a train of specified load on a specified grade? And also include wireless monitoring of the state of the locomotive braking system. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-effexor-xr-canada.pdf#ink ">effexor purchase</a> The court ruled that all Haitian migrants who came to work in Dominican sugarcane fields after 1929 were in transit, and thus their children were not automatically entitled to citizenship just because they were born in the country.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).