Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://uff-fau.org/gaba-pills-and-alcohol.pdf#hoist ">gaba pills side effects</a> Figures from Nobel on Thursday suggested the tide wasstarting to turn, as sales in the second quarter rose 2.3percent at constant exchange rates to 147.8 million euros versusan average analyst forecast of 144 million in a Reuters poll. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/generic-nexium.pdf#fisherman ">nexium otc fda approval</a> The storm dumped heavy rain and it had to be pumped out of protective containers at the base of about 1,000 tanks storing radioactive water, the by-product of a jerry-rigged cooling system designed to control wrecked reactors. <a href=" http://www.hardmusica.pt/omeprazole-capsules-where-to-buy.pdf#fixed ">buy prilosec canada</a> Coyotes goalie Mike Smith (23 saves) limited the Rangers’ ability to sustain a forecheck with his puck play and made big early saves on Benoit Pouliot, Brad Richards and Michael Del Zotto. Henrik Lundqvist stopped 28 shots in New York’s net but said he felt Vrbata’s first goal, 7:05 into the second period to make it 2-1, “really turned the game back to their favor.” Lundqvist said it was “tough for me to move” in the crease and “there could have been a call” due to Martin Hanzal’s contact in the crease. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?cozaar-xq-550-mg.pdf ">cozaar xq 100/5</a> Mr Bottomley said the balance sheet was in &ldquo;great shape&rdquo;, and analysts expect net debt to increase by £9m to £29m by the March 2014 year end, against net assets of £296m. However, from next year expenditure on the new pastry facility will fall sharply and the cash is set to flood, in reducing debts and providing healthier dividend cover. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?how-to-use-permethrin-5-cream-for-head-lice.pdf#housewife ">where can i buy permethrin uk</a> An investigation had previously been opened by the Justice Department, and the department said Saturday night, "The department continues to evaluate the evidence generated during the federal investigation, as well as the evidence and testimony from the state trial."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Please call back later <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medications-side-effects-pd-lisinopril#manages ">cost of erectile dysfunction treatment spider venom</a> The olinguito is now known to inhabit a number of protected areas from Central Colombia to western Ecuador. Although it is a carnivore, it eats mainly fruit, comes out at night and lives by itself, producing just one baby at a time. <a href=" http://marinasitrin.com/?use-of-assurans-tablet.pdf#tame ">aktiv assurans</a> The Finance Ministry, which Shamali previously led, will nowbe headed by Sheikh Salem Abdulaziz al-Sabah, who served formore than 20 years as central bank governor until hisresignation in February 2012. <a href=" http://www.hortidiveio.it/nytol-herbal-anxiety.pdf#job ">how many 25 mg nytol</a> They were discovered in a highly insignificant vacant lot towards the end of a Los Angeles International Airport runway by two researchers. University of California at Berkley herpetologist Theodore Papenfuss and James Parham, of California State University, Fullerton, identified the new species. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/cipralex-et-constipation.pptx#travel ">cipralex 10 mg filmtabletta 㢳a</a> Tea Party-backed conservatives in the Senate, including Senators Marco Rubio, Ted Cruz and Mike Lee, have been trying to persuade enough of their fellow Republicans to join them in a high-stakes gamble that would threaten a government shutdown on the start of the new fiscal year, October 1, unless legislation to keep Washington operating specifically defunds Obamacare. <a href=" http://www.gcva.com/buy-1-mg-proscar.pdf ">buy cheap finasteride 1mg</a> However, Mike Ullman, who returned to the CEO position earlier this year following a previous seven year stint, was a bit more guarded during a conference call with analysts. He only gave vague guidance that the company expects to "exit the [third] quarter with positive" same store sales.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).