Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Could I take your name and number, please? <a href=" http://www.future-es.com/advil-or-ibuprofen-for-cramps.pdf#stayed ">where can i buy ibuprofen cream</a> There is a relatively small radiation exposure. False positives during testing can subject patients to biopsies that they otherwise would not have to have. And there is, of course, the discomfort associated with the test. <a href=" http://drakeed.com/purchase-differin-gel.pdf#determination ">adapalene benzoyl peroxide tactuo </a> Although the new line of BlackBerry devices has been wellreceived by reviewers, analysts say the company lacks thefinancial heft to vie against industry giants like Apple,Google, Samsung and Microsoft, which boast massive marketing andR&D budgets. <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-price-malaysia-ktm.pdf ">get isotretinoin online banking</a> If the independent inspectors agree and the council adopts the idea, the club will then apply for planning permission for an 11,000-seat stadium, with the potential to rise to 20,000. It will cost some £16&thinsp;million. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/long-term-adverse-effects-of-nexium.pdf#undertaking ">is there a generic form of nexium</a> He said his proposed casino at Suffolk Downs in East Bostonwould initially draw about $1 billion in initial capitalinvestment and provide some of the same amenities as his LasVegas properties, "but not quite on the same scale." <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/order-estradiol-online.pdf ">estrace tablets for iui</a> If this sale is rushed it will be solely so the Tories rich supporters can reap the fiscal benefit as it returns to greater profit. As per usual, the taxpayer is only of any use when their money is wanted!

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll call back later <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/which-has-less-side-effects-celexa-or-lexapro-duration.pdf#despite ">citalopram medication side effects to dose increased</a> The IFS delivered a withering assessment of Mr Swinney&rsquo;s uncosted plan for a flat-rate pension of £144 per week that would increase annually by the higher of 2.5 per cent, average earnings or inflation. The UK Government is only pledging pensions rise with earnings after 2016, when Mr Salmond predicts Scotland would be the independent. <a href=" http://www.assurscoot.com/extagen-male-enhancement-reviews.pdf ">extagen customer service</a> Chris Leslie, from the opposition Labour party which introduced the tax in 2010 and the shadow financial secretary to the Treasury, said on Tuesday the data showed the government was putting the richest before ordinary Britons. <a href=" http://webtelmedia.se/purchase-zithromax-no-prescription.pptx#sooner ">order azithromycin online canada</a> Reassurances that central bank liquidity would remainabundant pushed euro zone government bonds higher across thecredit spectrum, including in Italy and Spain where risingpolitical risk clouded the market picture. <a href=" http://thejnpproject.com/3-skelaxin.pdf ">metaxalone breastfeeding</a> Western powers accuse Iran of supplying arms to Syrian President Bashar al-Assad and militant groups like Lebanon's Hezbollah, which has been fighting alongside Assad's troops in Syria to defeat rebels in the civil war there. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/alli-buy-now.pdf ">purchase alli online</a> "There's just no impetus today. The big fund managers whodetermine where the market goes in a long term basis are verymuch sitting on the sidelines and any potential change in theinterest rate environment before they make any moves."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).