Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I love the theatre <a href=" http://randyniles.com/can-i-take-mucinex-dm-and-nyquil-together.pdf#specialize ">age to buy mucinex d</a> Hacker-Pschorr is one of Bavaria's pre-eminent breweries, having been in existence since the fifteenth century, and one of the breweries commissioned to brew beer at the original Oktoberfest in 1810. It's one of only six Munich breweries that are allowed to serve beer at the Munich Oktoberfest and the brewery claims its Oktoberfest lager is similar to the brew introduced at the first Oktoberfest. This traditional version utilizes natural spring water, dark- and light-colored malt from two-row Bavarian summer barley, a traditional Hacker-Pschorr centuries-old exclusive yeast strain and Noble Hallertau hops. Amber color, rich and clean toasted malt flavors, a sweet hop aroma and strong carbonation are descriptors of this brew, and at 185 calories per serving, it's nearly a light-calorie beer. Try it with sausages or pork chops. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/meloxidyl-dogs-side-effects.pdf#sphere ">meloxidyl uses</a> We’re talking about the co-founder of the world’s largest software company. A business and technology revolutionary who is also a global celebrity - he's someone your parents would recognise. Yet despite his fame and achievements, bookies are now taking bets on a resignation before the year’s out. <a href=" http://transformando.org/vigorcare-review.pptx ">vigorcare enhanced warranty subscription</a> “They touted this as, ‘We have this whole thing set up. We are the experts. We know what we are doing. You go with us, we are going to make things a lot easier,’” said Kevin Scott, 44, of Westchester County, who claims he’s out $25,000. <a href=" http://passporttoeden.com/where-can-i-purchase-periactin-pills.pdf#humble ">purchase periactin uk</a> SEC officials worried that bank regulators were pushing for restrictions so tight they could crimp banks' ability to buy and sell securities for customers. Bank regulators said not to worry—their ability to track day-to-day trading at banks would ensure that market making wasn't hampered. SEC officials countered that unlike bank agencies, the SEC didn't have this routine insight into banks' trading. <a href=" http://vallashopen.se/brufen-bustine-da-600-prezzo.pdf ">prezzo brufen 400</a> Other women told of awkward run-ins with their husband&rsquo;s exes at the hospital or during a visit to the new parents. &ldquo;Of course you put a good face on it,&rdquo; 73-year-old Pat told me matter-of-factly about timing the visits so her stepdaughter&rsquo;s mother would not feel put out or awkward. &ldquo;But I think it&rsquo;s a stress for the kids to have to think about everybody else&rsquo;s feelings in addition to them handling the new baby.&rdquo;

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/doxycycline-buy-online-uk.pdf ">can you get doxycycline over the counter uk</a> It said: "Current information suggests that al-Qa'ida and affiliated organizations continue to plan terrorist attacks both in the region and beyond, and that they may focus efforts to conduct attacks in the period between now and the end of August." <a href=" http://www.world-television.com/buy-atrovent-uk.pdf#nevertheless ">buy atrovent nasal spray online</a> The combination of faster spending and slower income growth pushed the savings rate down slightly in June to 4.4 percent of after-tax income. It had been at 4.6 percent of after-tax income in May. The savings rate stood at 5.6 percent for all of 2012, indicating that consumers are trimming their savings to finance spending in the face of weak income growth. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/doxepin-make-you-gain-weight.pdf#batch ">sta je doxepin</a> "A government shutdown, and perhaps even more so a failureto raise the debt limit, could have very serious consequencesfor the financial markets and for the economy," Fed chairman BenBernanke warned at a news conference. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/acyclovir-800-mg-cheap.pdf#objections ">acyclovir eye ointment buy </a> Media reports that the United States has eavesdropped onEuropean Internet users and embassies under a surveillanceprogramme named Prism have soured EU-U.S. relations, just astalks are starting on a transatlantic free trade pact. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/skelaxin-uk.pdf ">skelaxin uk</a> * Former Treasury Secretary Lawrence Summers withdrew onSunday from consideration to succeed Federal Reserve ChairmanBen Bernanke after fierce opposition from within the DemocraticParty hurt his chances of being confirmed in Congress.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).