Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'm on work experience <a href=" http://theclocktowernyc.com/promescent-and-oral.pdf ">promescent wiki</a> Sometimes the stress of a breakup can cause a few extra heartbreak pounds, but not for Julianne Hough! The sexy star, who recently split with Ryan Seacrest, looked toned and fit and better than ever while strutting her stuff in a tiny metallic two-piece in Miami Beach on April 26, 2013. While not in the water, the dancer turned actress paired her bikini with white lace shorts. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-terbinafine-250mg-tablets-uk.pdf ">terbinafine buy online uk</a> Nevertheless the improvement eases some pressure on communist leaders who say their priority is longer-term reform aimed at steering the economy to slower, more sustainable growth based on domestic consumption instead of exports and investment. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-you-buy-acyclovir.pptx ">where to buy acyclovir no prescription</a> Warburg Pincus and Cinven initially invested in Multikabel in2005 and then embarked on an expansion strategy, adding Casemaand Essent Kabelcom in 2006 and @Home in 2007, after which thecompany was rebranded as Ziggo. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-salmeterol-classification-steroids.pdf#ton ">what is fluticasone propionate cream used for nasal spray</a> What remains unclear is how the appointment of Mills will affect several key members of the organization. Head coach Mike Woodson, Grunwald’s former college teammate at Indiana, appears safe for now. Last spring, Woodson guided the Knicks to their first playoff series win since 2000, and he has the backing of Carmelo Anthony. Woodson is entering the final year of his contract and there already have been discussions of the Knicks offering him an extension as a sign of stability. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/olanzapine-abuse.pdf ">zyprexa maximum dose</a> Branson's goal with Virgin Galactic is to make spaceflight available to the public, and the show will boost the company's presence and mission to a global audience. In the announcement, Branson said, "Virgin Galactic’s mission is to democratize space, eventually making commercial space travel affordable and accessible to all. ‘Space Race’ allows us to extend this opportunity of a lifetime to as many people as possible right at the start of our commercial service – through direct experience and television viewing."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Which university are you at? <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/doxepin-geriatric-528 ">zoloft medical journals information</a> &#x201C;Google will be at the forefront of these debates because it&#x2019;s trying to push the envelope on broadband offerings while still trying to turn a profit,&#x201D; Higginbotham wrote. &#x201C;Like a bar owner or a central banker, it has to encourage exuberance, while curbing the obvious harms of irrational exuberance. That&#x2019;s a tough line to walk.&#x201D; <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?cabergoline-price-usa.pdf#explicit ">cabergoline uk</a> Ahrendts' digital experience means she is likely to have an easier time adapting. While at Burberry she launched a website dedicated to the firm's traditional trenchcoats and introduced webcast catwalks, using the new iPhone5S to shoot the entire spring/summer 2014 show. She also collaborated with Google for a brand campaign named Burberry Kisses. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/nsaid-allergic-reaction-symptoms.pdf#some ">prescription nsaids brand names </a> Isaacson's label handles her music. "It was her dream to have a string orchestra interpret her work," he said of the nun, who sat front and center at the concerts. "She was not recognized in Ethiopia; when she became religious her music is not quite church music. We're hoping this festival may change this. It’s a very extraordinary moment for her." 

 <a href=" http://www.markolukac.com/andropause-meaning-in-hindi.pdf ">andropause definition</a> The tune "Happy Birthday to You" is a mainstay at birthday parties everywhere, so popular that the Guinness Book of World Records declared it the most recognized song in the English language. But to include it in a television show or movie costs big bucks, as Warner Music subsidiary Warner/Chappell demands $1,500 in licensing fees for a single use, claiming to be the song's copyright holder. A class action lawsuit is looking to change that, however, and to bring the ubiquitous tune into the public domain. <a href=" http://shakingbox.com/buy-accutane-online-forum-xda.pptx#adjustment ">accutane online review mg</a> In September 2002 a troop mutiny escalated into a full-scale rebellion, voicing the ongoing discontent of northern Muslims who felt they were being discriminated against in Ivorian politics. Thousands were killed in the conflict.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).