Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

We used to work together <a href=" http://www.tdic.it/where-can-i-buy-paxil-online.pdf ">paxil 20 mg film tablet paroxetine hcl</a> Tunisia has become increasingly polarized by rival street movements. Ennahda came out in a show of force a few days earlier, drawing the largest crowd since Ben Ali's ouster for a pro-government rally that it said topped 150,000. <a href=" http://keaneynevin.ie/?how-many-50mg-trazodone-to-overdose.pptx ">trazodone prolonged qtc</a> "A new model of prosperity is possible. Investing in schools, hospitals, housing, research and technology, millions of Europeans could be put back to work and support a sustainable economy," Ms Alonso said. <a href=" http://www.lisovani.cz/buy-proventil.pdf ">ipratropium albuterol uses </a> “I try not to focus on it,” he said. “I go out there and do it, and then right after that, learn from it and then right after that, put it out of my mind and then go out there and do it again.” <a href=" http://www.wildfirerhc.org/2000-mg-of-amoxicillin-a-day-for-strep.pdf#circuit ">generic amoxicillin cost</a> At the time of the explosion, Lake County Sheriff's Office spokesman John Herrell said at a news conference that there were about 53,000 20-gallon tanks and 24 to 26 workers at the plant for an overnight shift. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/what-is-nexium-dr.pdf ">which is better prilosec prevacid or nexium</a> The explosion erupted shortly after midnight leaving the diesel- and electric-powered submarine mostly submerged at the dock, the navy said in a statement. Grainy social media footage showed a huge white and yellow fireball illuminating the sky like a premature dawn followed by a fire that blazed for several hours. The base where the accident took place is a secure area off-limits to reporters.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Have you got any ? <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-robaxin-750.pdf ">buy methocarbamol canada</a> The founders said they do not currently have any plans to use the vast sums of data that its users hand over to sell adverts, and that it was too early to think about generating revenues. Lumi claims that the data it uses is anonymous and completely secure. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?village-fertility-pharmacy-prices.pptx#cake ">look up prescription drugs by number</a> Jesse Trader was killed when his water truck overturned on a rural road's embankment early Tuesday morning outside the Big Windy complex of fires in southwest Oregon. Trader was taken from the scene by an air ambulance, but emergency responders were unable to revive him. <a href=" http://www.autoempleo.net/order-betnovate-cream-online.pdf#thrill ">betamethasone 0.1 ointment india</a> Optimer's buyout culminates a four-month-long-strategic review process for the company that, faced with compliance issues, put itself on the auction block in February after replacing its Chief Executive Pedro Lichtinger with Chairman Henry McKinnell. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-rogaine.pptx#plains ">cheap rogaine for sale</a> SIR &ndash; Making her regal progress from breakfast, my wife invariably leaves her chair at a rakish angle, well away from the table. I have considered leaving it there just to see how long it stays. Unfortunately I find I need to tuck it under in order to clear the table and load the dishwasher. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-diclofenac.pdf ">purchase voltaren online</a> “With experience, things start to slow down for you,” Smith said. “That’s something that’s going to continue to grow as far as my learning curve goes. . . . That’s something that’s going to continue to get better with time.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).