Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://lynnefreeman.net/tadacip-20-paypal.pdf#prompt ">tadacip soft</a> On the whole so far my impressions of Pikmin 3 are entirely positive and I hope it helps shift a few more console units. While it obviously won’t be a system seller like a Mario or Zelda game, it should assist the cause. It would be a crying shame if a game of such outstanding quality were to be overlooked. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?dosage-for-dulcolax.pdf#reptile ">dulcolax generico</a> Goldner and doctors at CUHA declined to specify how much Nemo's treatment cost. The cost of chemotherapy for an average-sized golden retriever is $4,000-$5,000 from start to finish, Barrell said, and Nemo is seven or eight times the size of that. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-patch-conversion-to-hydromorphone.pdf ">fentanyl patch cost canada</a> The third "urgent" threat in the report is drug-resistant Neisseria gonorrhoeae, which causes 246,000 U.S. cases of the sexually transmitted disease gonorrhea each year. Gonorrhea is increasingly becoming resistant to tetracycline, cefixime, ceftriaxone and azithromycin - formerly the most successful treatments for the disease. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-knee-pain-fingers.pdf#lamp ">isotretinoin low dose nvm</a> Their leader Bernd Lucke, a conservative Hamburg economist, said the result provided a good basis to contest next year's European Parliament elections and regional German polls, adding that the AfD was not 'anti-European'. <a href=" http://www.world-television.com/cheapest-orlistat-for-sale.pdf ">buy xenical orlistat 120mg</a> Whether or not people are jumping on a BDSM bandwagon in the wake of "50 Shades of Grey," no one seems to know. Before the book entered the popular lexicon, about 10 percent of the population reported participating in BDSM or kinky behaviors, says Justine Shuey, a Philadelphia-based sexologist. Today, she says "people are exploring their kinky side a little more than they used to because '50 Shades' really opened the door to get people talking about this."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/generic-esomeprazole-nexium.pdf ">nexium omeprazole compare</a> Pour the rosé wine and approximately 300ml of water (you want enough liquid to submerge the peaches) into a deep saucepan and add the vanilla, lemon peel and juice, orange peel and sugar. Bring to the boil and allow it to bubble away for three minutes before turning it down to a simmer. <a href=" http://tamarabaranova.com/cheap-propecia-australia.pdf ">buy propecia online consultation</a> Stafford was convicted on June 10 of three counts of conspiracy to use a weapon of mass destruction and other charges, and had faced a possible life sentence. His four co-defendants, Douglas Wright, Brandon Baxter, Connor Stevens and Anthony Hayne, pleaded guilty to the plot and received sentences ranging from six to more than 10 years. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/cheapest-place-fill-albuterol-prescription.pdf ">buy ventolin inhaler overnight</a> In this case the search will likely be the key aspect. Police may well have been looking for any classified information originating from British and American intelligence and obtained by Edward Snowden. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/where-can-i-buy-cheap-domperidone.pdf#bandage ">cheap domperidone uk</a> ''I hoped to keep the secret as long as possible. I'm grateful for all the feedback from publishers and readers, and for some great reviews. Being Robert Galbraith has been all about the work, which is my favourite part of being a writer. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-vs-effexor-xr-dosage.pdf#equality ">celexa adderall xr odchudzanie</a> WHY? Every other country in the world has a system where if you have NO insurance you don't get treated....WHY can't we? We are suppose to be a big league player in the world yet can't work out a simple system where we can charge foreigners for using our health service! WHAT A LOAD OF B*****KS!!!

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).