Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Which team do you support? <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-generic-effexor-xr.pdf ">buy generic effexor no prescription canada</a> Yet Hollande - who during his 2012 presidential campaign was denied a reception in Berlin by Merkel - has refused to give explicit backing either to the incumbent or to Peer Steinbrueck, rival candidate of the German Social Democrats. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/cheap-finasteride-online.pdf ">buy finasteride uk</a> Lupe Fiasco (r.) could have forseen the NBA lockout resolution when he penned 'The Show Goes On' but we think he stayed optimistic just so he can see his double - former Knicks guard Nate Robinson - get out on the court again. <a href=" http://www.world-television.com/order-baclofen-canada.pdf#shine ">buy baclofen online australia</a> Quinn is the only woman in the race, and the only openly gay candidate, yet she scored only 30 percent support from women in a survey by Quinnipiac University published on July 29. Polls do not break down voting preferences by sexual orientation. <a href=" http://www.teamjolokia.com/integrating-order-entry-systems-with-pharmacy.pptx ">best online pharmacy to buy pain meds</a> Instead, Bradshaw was cut in February. Now, he'll return with a new uniform and role. In New York, he was another veteran on a veteran-laden team. In Indy, he's the old guy on a squad of up-and-comers. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-renova-cream.pdf#indebted ">purchase tretinoin .1</a> The mining and smelting group is seen posting a 92 percentfall in second-quarter operating earnings to 61.4 millionSwedish crowns ($9.33 million), according to a Reuters poll ofanalysts. The report is due at around 1000 GMT.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

On another call <a href=" http://audio-republic.co.uk/where-can-i-buy-promethazine-codeine-cough-syrup-in-the-uk.pdf#fund ">promethazine online uk</a> "Whatever earnings growth is coming is base-line activity orcost cutting. Capex (capital expenditure) is where companies aresaving money, trying to keep the bottom line healthy," saidChris Weafer, senior partner with consultancy Macro-Advisory. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/forum-al-feminil.pdf ">feminil und pille</a> Mum.ie, from Irishhealth.com offers a comprehensive online resource on pregnancy, with news, Q&As and features, plus special resources, including a Due Date Calculator and a 12-part Online Video Q&A with Dr Peter Boylan on all aspects of your pregnancy <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/best-otc-alternative-to-nexium.pdf#points ">nexium discount card</a> "I've heard about St. Andrews so many times before I came here this week. At first, I felt the pressure, but then, as the time goes by, the more experience I get, I really started to get used to it, and once I get on the golf course, I don't get really think about it so much," Park said Tuesday. "When I'm off the golf course, I feel the pressure, but I try to concentrate on the golf course. <a href=" http://www.hortidiveio.it/somsack-sikhounmuong-oshawa.pdf#telegraph ">somsak sithchatchawal</a> Rather, this is the luxury of the unique experience, the luxury of the one-off, the luxury of a setting and backstory with which no other hotel can compete or compare. The fittings and furniture are salvaged from the past &ndash; old animal troughs double as bathroom basins, linens from ancient wedding trousseaux have become bedspreads, copper pots for milk and cheese-making are now waste-paper baskets, a carpenter&rsquo;s bench is a table, a milking stool a chair. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/famvir-buy-cheap.pptx#mist ">buy famvir cheap</a> Activists supporting former NSA contractor Edward Snowden will visit the Washington, D.C, embassies of Bolivia, Nicaragua and Venezuela on Thursday to thank the countries for offering asylum to the fugitive whistleblower.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).