Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/is-500mg-of-amoxicillin-a-strong-dose-for-a-child.pdf ">500mg amoxicillin uses</a> KKR and CDH previously invested in Modern Dairy, selling outof their stakes in the company earlier this year to lock in aprofit after a five-year holding - a fairly standard investmenthorizon for the private equity industry. The new agreementreflects continued optimism over Chinese demand for high-qualitymilk products and room in the industry to grow. <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-xenical-diet-pill.pdf ">where to buy xenical diet pill</a> Cullen also claimed global warming is causing more extreme heat, but Sessions presented a chart showing no increase in daily high temperature records. U.S. daily high temperature records were set much more frequently during the first half of the 20th century, Sessions’ chart showed. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/mucinex-price-in-india.pdf#curiosity ">1200 mg mucinex side effects</a> After news of Mr Brin&rsquo;s split from his wife was announced it emerged that Miss Rosenberg, who boarded at Marlborough College with Princess Beatrice and Kate and Pippa Middleton, had started a relationship with him, and had previously dated another Google employee, Hugo Barra. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/order-levothyroxine-sodium-bioequivalence.pptx#nodding ">is levothroid a generic drug mp3</a> Among the dead was a one-and-a-half year-old child, authorities said. The United Nations complained to Bolivia's government two months ago about its policy of allowing children through age 6 to live with parents in prisons. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/where-can-i-buy-xenical-in-australia.pdf#moving ">order xenical online australia</a> Once again, however, it was Corcoran, through his college coaching connections, who got Parcells headed back into football. Furious at his father for not allowing him to sign with the Phillies, Parcells proceeded to quit Colgate after his sophomore year, whereupon Chubby kicked him out of the house in Oradell and told him to get a job.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/price-of-nexium-at-walgreens.pdf ">nexium mups 20 mg tabletten</a> Banks may now be better regulated, but finance obeys the waterbed principle; squash it down in one area, and it merely rises up in another. The Western banking crackdown has supported substantial growth in off-balance sheet, shadow banking, again especially in China and the rest of Asia. <a href=" http://www.leivaliit.ee/bisacodyl-tablets-before-colonoscopy.pdf ">bisacodyl gr ec 5 mg tabs</a> Loeb, one of the best known managers in the $2.25 trillion hedge fund industry, has waged a three-month campaign urging Sony to sell as much as one-fifth of its money-making entertainment arm to free up cash to revive the electronics business. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?generic-elavil-pictures.pdf#potter ">elavil for nerve pain</a> The Idol title earned Rice $2,000, but didn’t get him any closer to the big leagues. He went to Albuquerque. LaDawn Rice, a former softball player who sometimes serves as her husband’s catcher, marveled at the depth of her husband’s resolve. “For him to be told no so many times in a row, and to persistently and confidently wait for a yes, I don’t know many human beings who could’ve done that,” she says. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/40-mg-nexium-twice-daily.pdf ">when will generic nexium be available in the us</a> France, however, refused to cede its colonial possessions and, while in theory recognising the Democratic Republic, in fact continued to exert a powerful economic influence in the country that amounted to a rival administration. By December 1946 this uneasy arrangement had exploded into conflict, with Ho calling for the French to be expelled in a national war of resistance. Once again Giap was given the job of leading Ho&rsquo;s army. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?can-clotrimazole-cream-be-bought-over-the-counter-472#goodbye ">40 mg accutane per week zwanger</a> "As far as the troika is concerned, the merger is dead. Thetie-up of TT with Eurobank is the optimum combination. It addsto the value of Eurobank in the HFSF's portfolio in view of itsreprivatisation," the Eurobank executive said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).