Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/can-i-buy-renova-cream-online.pdf ">tretinoin cream 0.1 buy uk</a> Manning faces the prospect of life in a military prison if convicted of the most serious charge against him of aiding the enemy. The former Army intelligence analyst already faces up to 20 years in prison after pleading guilty to some lesser charges in February. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/propecia-uk-side-effects.pdf#swam ">finasteride uk prostate</a> Lhota was also interested in girls. Judge remembered Lhota pulling his car over one night after a double date to excitedly point out to his friend, “You realize what we just did? We dated two cheerleaders!” <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/isotretinoin-symptoms#profession ">isotretinoin 6 wochen</a> The Mets are committed to a six-man rotation for the next few weeks to try and limit the innings of young right handers Matt Harvey and Zack Wheeler. Niese’s return would allow the Mets to continue that if they want despite the struggles of spot starter Carlos Torres. <a href=" http://iacs.org.br/buy-trimox-online.pdf#reserve ">where can i buy amoxicillin for my cat</a> A camper van was seen nearby. The frightened parents focus on that with a local police detective, Loki (Jake Gyllenhaal). He tracks it to the home of elderly Holly Jones (Melissa Leo) and her nephew, Alex (Paul Dano). Twentysomething Alex is mentally damaged, but was in the camper, so Keller is sure he knows where the girls are. When Alex is released by police due to lack of evidence, he becomes the target of an increasingly unhinged Keller. <a href=" http://www.novacast.se/test-freak-user-reviews.pdf ">test freak vs testosyn</a> Looking forward, Finmeccanica is expected to pursue talkswith CDP to sell its loss-making train unit AnsaldoBreda and its40 percent stake in rail technology firm Ansaldo STS,which had attracted interest from foreign industrial groupsHitachi and General Electric.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Whereabouts are you from? <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-clonidine-overnight-delivery.pdf#symbol ">buy clonidine </a> "If we block this investment, they will sue us. In case of alitigation, we won't have an easy position at all. This goldmine should be done," National Infrastructure and ForeignInvestment Minister Dan Sova told a news conference. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/zyprexa-yahoo.pdf#trying ">olanzapine controlled substance </a> During initial appearances in federal court, the defendants pleaded not guilty to drug and weapons charges and were appointed public defenders. They include residents of Montana, Washington and North Dakota, ranging in age from 28 to 49. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?prolixus-customer-service.pdf#bog ">prolixus review</a> Sarah obliged but her face betrayed worry. With so many fans in the terminal One Direction&rsquo;s security team would surely be looking for another exit. She made a run for the kerb and almost immediately the other young women began exiting, two by two, sensing the missed opportunity. Tracy, who had been standing 20ft behind his daughter in a blue jacket and baseball hat, walked up to me and whispered, &lsquo;She probably went up to the top level of the parking garage to see if anything&rsquo;s set up.&rsquo; <a href=" http://powerbible.com/buy-cefaclor-online.pdf ">buy cefaclor online </a> Congress has directed the Federal Aviation Administration to provide drones widespread access to domestic airspace by 2015, and the agency predicts that perhaps 7,500 small commercial unmanned aircraft could be operating domestically five years after that. <a href=" http://shakingbox.com/where-to-buy-accutane-uk-the-philippines.pptx ">is 40 mg of accutane enough every other day</a> Hints of a change in tactics could be seen earlier this year in Mogadishu. In April, al-Shabab attacked the country's Supreme Court, using a suicide bombing to breach the perimeter before unleashing gunmen inside. In June, they attacked a U.N. compound, using explosives to blow up the main gate. Gunmen rushed inside, slaughtering around a dozen people.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).