Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'll text you later <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-finpecia-online-india.pdf ">buy finasteride 5mg online</a> The accords don’t end all of the investigations of the transactions managed by Bruno Iksil, the Frenchman known as the London Whale because of the size of his bets. The Securities and Exchange Commission has said its inquiry remains open while the U.S. Justice Department runs a parallel probe. Iksil, who prosecutors have said is cooperating with their case, hasn’t been charged. <a href=" http://blog.staffnurse.com/proscar-5mg-buy.pdf ">where to buy proscar</a> “The To Do List” is exactly that type of movie, one that thinks a sex-obsessed version of a John Hughes comedy by its very nature is hilarious. It’s not, but there are still some things to like here. <a href=" https://www.citis.com.br/can-i-buy-clomid-over-the-counter-in-south-africa-nqf.pptx#opened ">clomid dosage instructions after cycle</a> In an exclusive interview on "World News with Diane Sawyer," Antoinette Tuff described how she watched the suspect -- Michael Brandon Hill, 20, from the Atlanta area, officials and sources said -- load up with ammunition in front of her and several other employees who were being held hostage. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/generic-name-for-cardura.pdf#import ">generic name for cardura</a> &ldquo;More than five million people aged 65 and over have never been online &ndash; many because they don&rsquo;t know how or can&rsquo;t afford to,&rdquo; said Michelle Mitchell, Age UK&rsquo;s Charity Director General. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/fda-nexium-generic.pdf ">thuoc nexium 40mg gia</a> &ldquo;We moved in at the start of summer, when there still wasn&rsquo;t a kitchen. It was actually quite liberating to camp in all the chaos. You realise how little you need to live. We ate lots of barbecues, and the children loved being able to ride their bikes around inside the house without damaging anything.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Excellent work, Nice Design <a href=" http://atlantisclubkft.hu/tamoxifen-generic-available.pdf#summary ">tamoxifeno 20mg tomar</a> "It makes sense to meet again on Tuesday," Hermann Groehe, the general secretary of the CDU, said after the conservatives fell just short of an absolute majority in last month's elections with 311 of the 631 seats in the Bundestag. <a href=" http://www.iap.org.br/7-day-detox-pills-uk.pdf#famine ">where can i buy 7 day detox pills in stores</a> Last year, after Sidney High School teacher Sherry Arnold was abducted from a city street and killed, Cotter's office convened a retreat for police, sheriffs, federal agents and other law enforcement to craft a strategy to deal with rising crime. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-amoxicillin-online.pdf ">order amoxicillin uk</a> "I welcome the opportunity to finally put this issue to rest after years of my opponents attacking me and my family," he said. â€œThere is nothing new that has not already been reviewed in both a court of law and by the voters of my district who sent me back to Congress in two subsequent elections." <a href=" http://mirrorofrace.org/tretinoin-cream-05-buy-online.pdf ">where can i buy retin-a 0.1</a> He said: "The boss gave me loads of stick when I first came saying strikers get hat-tricks. I&#039;ve got a big smile on my face now. Four or five shots in the game and three goals. I&#039;m happy with that." <a href=" http://www.coetc.net/?neurontin-reviews-for-back-pain.pdf ">neurontin 100mg capsules information</a> Rev. Thomas Vander Woude of Holy Trinity Catholic Church in Gainesville decided to intervene to help save the unborn child after learning that the mother planned to abort the baby if an adoption offer didn't come through, WUSA9.com reported.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).