Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I stay at home and look after the children <a href=" http://www.medizzine.com/?cheap-buy-online-dianabol.pdf ">dianabol jakie efekty</a> The cap is reviewed every month by the Government. However, savers can only change their income if they call a special income review with their adviser or drawdown provider. This can only be done once a year, on the anniversary of the last review. It must take place every three years by law &ndash; so your maximum withdrawals will rise or fall. However, you do not have to take the maximum. <a href=" http://randyniles.com/mucinex-pills-vs-liquid.pdf ">mucinex d side effects diarrhea</a> If mouths calling Yankees games on television and radio have one modicum of respect for their audience, they will keep this in mind every time they yap into a microphone, even if it means issuing a disclaimer. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/azithromycin-costco.pdf ">can you buy zithromax online</a> Of 1,000 business leaders they polled, 59 per cent classed themselves as having &ldquo;high confidence&rdquo; on the economy. Almost a quarter, 23 per cent, said they planned to increase investment at some point this year. <a href=" http://spaen.co.uk/cheapest-levitra-soft-usa/#exclusively ">buy cialis melbourne australia</a> The law is the latest in a stream of decisions favoring the transgender community. In July, the Department of Justice and the Department of Education ruled in favor of a California teenaged transgender boy by requiring his school district to grant him access to men&#8217;s facilities and activities. <a href=" http://www.asopymes.com/cost-rogaine-women.pdf#la ">results using rogaine women</a> This site uses Facebook comments to make it easier for you to contribute. If you see a comment you would like to flag for spam or abuse, click the "x" in the upper right of it. By posting, you agree to our Terms of Use.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://instadashapp.com/where-can-i-buy-omeprazole.pdf#depend ">cheap omeprazole</a> For now, Haptix is only compatible with Windows, but Android and OS X are in the works. Lim tells us that, despite the fancy software, CPU utilization is low &#8212; low enough that a smartphone version is viable, anyway. Curiously, Haptix also &#8220;integrates with your system out of the box,&#8221; basically allowing you to use it as an input device from the get-go; Leap, as you may know, possesses no such integration, instead forcing you to download Leap-enabled apps. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/cytotec-misoprostol-costo.pdf ">misoprostol costo</a> Should parents be told only about childhood threats? Or would they also want to learn if their babies carried a key gene for, say, breast cancer after they're grown? Could knowing about future risks alter how a family treats an otherwise healthy youngster? And how accurate is this technology &mdash; could it raise too many false alarms? <a href=" http://www.lump.com.br/nizagara-100mg-reviews.pdf ">nizagara francais</a> Investors have already done a lot of work in absorbing theFed's message. Benchmark bond yields are now hovering neartwo-year highs, while stocks have edged off highs reached inearly August, removing some of the froth that had started toconcern some investment strategists. <a href=" http://www.coetc.net/?etoricoxib-arcoxia-nursing-responsibilities.pdf#clung ">arcoxia tablets 120mg</a> Steve Benteau, a spokesman for the provincial Natural Resources Department, said no permit was issued for an African rock python and the province wasn't aware it was being kept at the apartment. The department said the snake is generally only permitted in accredited zoos, unless there is a special permit. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/effexor-discount-drug-programs.pdf ">venlafaxine 37.5 mg</a> "This campaign has the support of the industry organisations and trade bodies who see benefits in consumers being more aware of FSCS protection. The costs of the campaign are shared across the full range of financial services and do not result in a large bill for any firm."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).