Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

The United States <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-available-mg-strengths.html ">sertraline hcl generic zoloft ototoxicity</a> According to the proposal, Facebook members basically sign away their name and/or profile picture to the website, which can use those details without compensation. Those who are under 18 must have the approval of at least one parent or legal guardian. <a href=" http://www.empirecasinorecruitment.com/como-tomar-nizagara.pdf#inconvenient ">super nizagara forte</a> The SEC had accused Tourre, 34, in a civil lawsuit with misleading investors in a product known as Abacus 2007-AC1 byfailing to disclose that hedge fund billionaire John Paulsonhelped choose, and intended to bet against, mortgage securitiesunderlying the 2007 deal. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-to-buy-doxycycline-in-singapore.pdf#that ">safe place to buy doxycycline online </a> Dwayne Jones was relentlessly teased in high school for being effeminate until he dropped out. His father not only kicked him out of the house at the age of 14, but also helped jeering neighbors push the youngster from the rough Jamaican slum where he grew up.  <a href=" http://www.lcwpros.com/tadaforce-tablets.pdf#approval ">tadaforce online</a> Around 300,000 people have their phone stolen every year. But such tight deadlines for reporting the crime can often be unrealistic &ndash; for example, a victim of a mugging could be expected to call their insurer from a hospital bed. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-renova-02-cream.pptx#planning ">tretinoin gel 0.025 buy</a> Shiite candidates had won a record 17 in the previous house elected in December but scrapped in a court ruling last month. Shiites form around 30 per cent of Kuwait's native population of 1.23 million.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://vonfluestudio.com/where-can-i-buy-retin-a-micro-gel.pdf#balloons ">buy tretinoin cream</a> Walmart International added 19 million square feet of store space in fiscal 2013, after first targeting growth of 30 million to 33 million square feet, then lowering that target to 21 million to 23 million square feet. <a href=" http://www.arnulfus.nl/permethrin-where-to-buy-in-canada.pdf ">scabies permethrin</a> Those changes shifted Japan away from a Cold War legacy ofdefending northern areas to a more flexible defence againstincursions from the south, the site of the row with China overtiny, uninhabited islands. (Additional reporting by Kiyoshi Takenaka; Editing by ClarenceFernandez) <a href=" http://morodalsfestivalen.no/where-can-i-buy-lopid.pptx ">buy lopid online</a> "I would prefer to see an up or down vote than to see this be dragged out. I won't try to predict what will happen on Friday because they are so unpredictable," said Gautam Dhingra, chief executive of High Pointe Capital Management LLC, one of the several small Dell shareholders that oppose the deal at $13.75 per share. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-domperidone.pdf#storey ">domperidone online order</a> While a transition to a more U.S.-centric culture couldeliminate one source of long-term bickering, the new entity mayalso be helped by the fact that both holding companies alreadygrouped a diverse stable of agencies with different charactersand styles, one analyst said. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/order-motrin-samples.pdf#encourage ">what is in motrin pm that makes you sleep</a> With a different horse winning each jewel of the Triple Crown this year and with Verrazano’s dominant victory in the Haskell, McGaughey hopes a clear leader in the 3-year-old division will come to the fore in the Travers.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).