Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://www.tcheaz.com/methylprednisolone-liver.pptx ">methylprednisolone warnings</a> However, Sirius said a drop in prices would be of moreconcern to miners that have high operating costs, adding thatUralkali's views were more relevant for producers of potassiumchloride, or muriate of potash (MOP). <a href=" http://instadashapp.com/buy-periactin-online-cheap.pdf ">cheap periactin online</a> Along with Sainsbury, Tesco is expected to issue a cautious view of the UK market for the year ahead, even though recent official data and surveys have generally shown an improving outlook for consumer spending. <a href=" http://marinasitrin.com/?buy-super-p-force-uk.pdf#misfortune ">super p force product</a> The bank has been focusing more on client trading than making its own market bets, and hiring investment bankers who have brought in new deals, Gerspach said. The shift toward trading on behalf of clients was particularly helpful in the volatile markets for emerging market securities this quarter, he said. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/where-to-buy-excedrin-back-and-body.pdf#stalk ">excedrin migraine cause headaches</a> A Downing Street source confirmed Cameron misspoke during a visit to Darwen, Lancashire, but insisted there is the potential for communities to have millions of pounds flowing into local coffers should the wells prove productive - in addition to an upfront payment of £100,000, one per cent of revenues from production should be paid to communities under the proposed community benefits regime. The UK Onshore Operators Group estimates this could be worth between £5m and £10m per well over 25 years. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/nexium-granules-instructions.pdf ">nexium b12 mangel</a> After Lance's death, Carter issued a statement saying: "Bert Lance was one of the most competent and dedicated public servants I have ever known. ... Bert was one of the closest personal friends I have ever had, and was always a fountain of sound advice about the most detailed issues of our state and nation."

2rand[0,1,1]

29.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.oezb-verlag.de/index.php?option=bimatoprost-price#lover ">bimatoprost cost </a> "Last week investors were hopeful that the governmentshutdown would be short-lived in nature," said Joe Manimbo,senior market analyst at Western Union Business Solutions. "Now that it's entering its second week, investors are growing abit more edgy and that's being played out in weaker world stocksand the dollar staying on the defensive." <a href=" http://absoluteitsolutions.com/chest-infection-while-on-methotrexate.pptx#hump ">methotrexate injection cost in india</a> Li Tianyi, 17, and four others took an 18-year-old woman they met in a Beijing nightclub to a hotel room in February, beat her and raped her, the court in Beijing ruled, in a verdict that was published over Sina Weibo, China's version of Twitter. <a href=" http://www.valentineavoh.com/coq10-supplement-benefits-side-effects.pdf#destroyer ">rx vitamins coq10</a> The £40,000 is misleading because while a small number of women spend over a year in prison, they&#8217;re very much the minority. In fact, the average length of a sentence for a woman is ten months, of which five are spent in prison (or less if the person is released early on a tag). Which takes the cost down to more like £20,000. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/clomid-fertility-drug-buy-online-uk.pdf#acquaintance ">order clomid online uk</a> According to court documents, Kidgell told detectives in a 2010 interview that he and his wife came to Wichita after his construction consulting business in California failed after the building market collapsed. In Kidgell said his wife had learned the massage business while working at a spa in Wichita in 2007 and had learned about the city's lack of massage parlor regulations, according to the police affidavit. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-sales-2010-kms.pptx#risen ">buy generic seroquel bpd</a> Tiggeman was walking back from the grocery store in New Orleans, where she lives, when she explained how using a pedometer and sharing the results with her group of online supporters have helped keep her on track.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).