Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://www.disneyconcerts.com/himcolin-tratamiento.pptx#currently ">how to use himcolin cream</a> The earnings season so far has been largely positive withmore than half of the companies that have reported beatingestimates. But cuts in outlooks from a number of bellwethers,including Intel and Caterpillar, mainly due toincreasing concerns over China's growth, have raised fears aboutthe third and fourth quarters. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/buy-acyclovir-online-cheap.pdf ">cheapest acyclovir</a> Lavrov and Kerry announced in May that their nations would seek to bring Syrian government and opposition representatives together at an international conference, but no date has been set and Moscow says rebel recalcitrance is the main hurdle. <a href=" http://www.novacast.se/prostavox-best-price.pdf#sickness ">prostavox cost</a> "In our experience, when transplantation involves a deceased donor, the transplant plays a hugely positive role in the grieving process for the friends and families of the donor at a distressing time, something we are acutely aware of here in Temple Street. Carrying a donor card is an incredibly positive decision and one that we encourage everyone to consider," she said. <a href=" http://beetperformer.com/pro-plus-pills-price-in-india.pdf ">pro plus pills forum</a> “He had an opportunity to state very flatly, ‘I did not use PEDs,’  ” Kay said. “I heard what Jack (Curry) said about Alex not wanting to incriminate himself. But the whole idea is, did you or did you not (take PEDs)? If you said you didn’t, you are not incriminating yourself. ” <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/can-i-buy-metronidazole-over-the-counter-in-the-uk.pdf#lucky ">can i buy metronidazole online uk</a> * Nokia Corp's board of directors has discussedpursuing a tie-up with Alcatel-Lucent, followingNokia's recent deal to sell its handset business to MicrosoftCorp, several people familiar with the deliberationssaid. ()

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Stolen credit card <a href=" http://vitripiazza.co.uk/zyprexa-2014.pdf ">zyprexa yahoo answers</a> If you disagree with these people you&rsquo;re immediately labeled a &ldquo;Tory&rdquo;, or worse still, a &ldquo;Blairite&rdquo;. Blinded by dogma, there&rsquo;s no reasoning with these people. <a href=" http://www.aaazoellner.com/sumatriptan-50mg-dosage.pdf ">sumatriptan cheaper than imitrex</a> * S&P 500 futures fell 6.4 points and were below fairvalue, a formula that evaluates pricing by taking into accountinterest rates, dividends and time to expiration on thecontract. Dow Jones industrial average futures slid 46points and Nasdaq 100 futures lost 6.25 points. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/can-you-buy-permethrin-5-over-the-counter.pdf#thereby ">where to buy permethrin cream </a> But its lack of doors (and centimetres) didn&rsquo;t stop OY12 PJJ being a good and faithful servant during its time with us. For 16,000 miles it didn&rsquo;t even hint at letting us down; it swallowed everything we threw at it, and towards the end of my tenure it was regularly returning 55.3mpg. Reinforcing this, the interior was as beautifully built as any Audi, feeling as solid on the last day as the first and boding well for a life in the second-hand market. <a href=" http://www.wigt.co.uk/cheapest-zoloft.pptx#towns ">zoloft coupons printable</a> One of Liu's highest-profile pushes was to try to splitJamie Dimon's role as chairman and chief executive of JPMorganChase & Co into two. About a third of shareholdersbacked Liu's latest effort, down from 40 percent the yearbefore. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-topamax-online.pptx#husband ">cheap topamax canada</a> Last week, the two companies applied to set up a new NewDelhi-based full-service carrier, pledging a combined $100million to get it going. This follows an unsuccessful attempt todo the same in the mid-1990s and a failed attempt to buystate-owned Air India in 2000.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).