Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

29.5 2017

Go travelling <a href=" http://roygalan.se/order-mirtazapine.pdf ">remeron back order</a> While most people find the daily shore excursions and Zodiac rides fulfilling enough, there are cruises that offer the option of kayaking, snowshoeing, mountaineering or cross-country skiing . <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nursing-drug-card-for-nexium.pdf#repose ">esomeprazole 20 mg tablet</a> The rally in Asia came after U.S. stocks jumped morethan 2 percent in their biggest one-day gain since Jan. 2 asinvestors became more confident that squabbling U.S. politicianswould at the very least avert a possible U.S. debt default nextweek. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/generic-levofloxacin.pdf#vex ">ofloxacin online</a> The president will be greatly helped in this argument by the fact that many Republicans privately &ndash; and even not so privately - agree with him, and are furious that the Tea Party wing of their party has picked a fight that they have repeatedly been warned they cannot win. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/cheap-tretinoin-cream-005.pdf ">renova cream .02 reviews</a> "Everything depends on stability, without stability we have no chance of pulling through," he said, stressing that hopes of economic recovery and fiscal consolidation would be scuppered if his four-and-a-half month old government fell. <a href=" http://blog.staffnurse.com/ciprofloxacin-buy.pdf ">where can i buy ciprofloxacin over the counter</a> It has also been struggling to transmit power from renewableenergy generating centres in the northwest, north and northeastto population hubs in the south and east due to a lack of acomprehensive high-voltage and smart grid.

2rand[0,1,1]

29.5 2017

I do some voluntary work <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-to-buy-ibuprofen-gel.pptx ">where to buy ibuprofen 800 mg</a> Nagin's argument for a delay stemmed from online postingsthat recently prompted a federal judge to order a new trial in amurder case involving five New Orleans policemen convicted inconnection with the shooting deaths of two unarmed people atDanziger Bridge after Hurricane Katrina. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/olanzapine-webmd.pdf#table ">zyprexa 0800</a> So-called core sales, which strip out automobiles, gasoline and building materials and correspond most closely with the consumer spending component of gross domestic product, edged up 0.1 percent after rising 0.2 percent in May. <a href=" http://www.teamjolokia.com/generic-drugs-shop-in-pune.pptx ">canadian online pharmacy leads</a> In December, Cummings accused the union of "trying to back out" on an agreement to blood test for HGH that was included in the August 2011 collective-bargaining agreement. The panel held a hearing to examine the science behind the testing and heard from experts it was reliable. At that time, Cummings and committee chairman Darrell Issa both said they expected more hearings. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/purchase-omeprazole-uk.pdf ">buy omeprazole over the counter uk</a> “It’s a little tear in the rotator cuff, it wasn’t anything major so they called it normal wear and tear,” said Niese, who drove to Miami from Port St. Lucie, where was rehabbing at the team’s spring training facility to meet Warthen and the team. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/where-can-i-buy-omeprazole-in-uk.pdf#diameter ">buy omeprazole 10mg uk</a> In one example cited, Costco in April sent an email ad touting a selection of handbags for Mother's Day "starting at $99.99," several of which were Michael Kors handbags featuring the company's trademarks.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).